בס"ד ח׳ באלול תשע״ח , יום ראשון , אוגוסט 19 2018זמן האתר- עירה"ק ירושלים

= $6358.42 | €5571.07 | £4986.21 | ¥705866.4 | 18/08/2018 20:29
שער הביטקוין שעון ניו יורק ארה״ב
Home / הקשר האקטואלי / דעות ואקטואליה / ניהל חקירה בעצמו והכין מראש תיק מפליל כדי לזכות במעמד עד מדינה
השקת צוללת - קובי גדעון לע"מ

ניהל חקירה בעצמו והכין מראש תיק מפליל כדי לזכות במעמד עד מדינה

השקת צוללת- ארכיון (קרדיט תמונה: קובי גדעון לע"מ)

על פי מידע מחדרי החקירות, או בשמה- ההדלפה האחרונה בפרשת הצוללות, מסתבר כי בישראל נקבעה נורמה חדשה והזויה למדי.

פושע לכאורה, הצופה מראש את תפיסתו, פותח בחקירה… בעצמו, ומכין לעצמו תיק עמו יפליל את כל שותפיו למעשה וכך יינצל מאימת הדין או לחילופין מ'תפירת תיק' כנגדו, דבר שאינו מופרך במחוזותינו.

כך עולה מפרסום הפרטים לפיהם עד המדינה בפרשת הצוללות, מר מיקי גנור לא רק שהכין כאמור את תיק 'עד המדינה' עבורו ליום שחור, אלא אף שלצורך כך החל בחקירת הפרשה בעצמו (!) חודשים רבים לפני פרוץ חקירת המשטרה בנושא.

מבולבלים? אין מה להתבלבל

הדברים פשוטים להבנה למרות שלא כך הדבר לעיכול. גנור החל כאמור בחקירת פרשת הצוללות בעצמו, ואף שכר חברת חקירות, לא פחות ולא יותר, כדי לגבות את כל המידע שאסף במסמכים וגושפנקא של צד ג' הנחשב כמהימן וללא פניות בדבר.

כך במשך חודשים רבים ניהל גנור את חקירת 'פרשת הצוללות', תוך שהחוקרים אותם שכר מתחקים אחר עקבות שותפיו וגורמים נוספים הקשורים לעניין.

ישנה אפשרות לכאורה שגם אחר עקבותיו של ראש הממשלה בנימין נתניהו, התחקו החוקרים במידה מסוימת אם כי לא באופן ישיר, תוך שהם מעמיסים ראיות חפציות בעלות נפקות משפטית כבדת משקל על שולחנו של 'החוקר הראשי'- גנור.

לפיכך מיד עם פרוץ שלב החקירה הגלויה של המשטרה, לא נותרה בידי הפרקליטות כל ברירה אלא לקבל את גנור בזרועות פתוחות, וכך לזכות 'בתיק החקירה' עב הכרס אותו הכין עבורם מבעוד מועד.

עתה מספרים הגורמים המדליפים, כי לא מן הנמנע שהחומר אותו אסף גנור מפנה אצבע מאשימה לכאורה גם לכיוונו נתניהו, מידע שלכל הפחות צפוי להיבדק ואולי אף ייאלץ את חקירתו של ראש הממשלה גם בפרשה זו.

אודות שלום בן

שלום בן, כתב טודיי. מעבר לכתבות אקטואליה כותב בן גם מאמרי דעה. ניתן לשלוח למערכת ולכתבים תגובות וידיעות במייל: contact@twoday.co.il. טלפון ראשי וה"קו החם" להודעות בזמן אמת ולכתבים: 1-800-796-6424+ (עברית ואנגלית).

כדאי גם לבדוק

נחש בואה כרוך על תיבת דואר בקנזס - Overland Park Police

לא קיבל מכתבים לאחר שנחש ענק נכרך סביב תיבת הדואר שלו

הקצינים ניסו לשכנע את הרשות לבעלי החיים, ״להניח את הנחש מתחת לשולחנו של מפקד התחנה אבל הם לא הסכימו״

תגובה אחת

  1. זה בהחלט לגיטימי שפושע מכין לעצמו שמיכה ליום סגריר.
    זה לא הופך את שותפיו לנקיים , גם אם הם בכירים מאוד מאוד!!