בס"ד ט׳ במרחשון תשע״ט , יום חמישי , אוקטובר 18 2018זמן האתר- עירה"ק ירושלים

= $6621.75 | €5674.86 | £5055.93 | ¥727800.62 | 17/10/2018 23:49
שער הביטקוין שעון ניו יורק ארה״ב
Home / בחדשות / כנס לכלים בלתי מאוישים ורובוטיקה AUS&R 2017 בראשון לציון
הקורמורן Tactical Robotics - יח״צ

כנס לכלים בלתי מאוישים ורובוטיקה AUS&R 2017 בראשון לציון

הקורמורן, רובוט טקטי (קרדיט תמונה: יח״צ)

מפתחי הטכנולוגיות החדשות בתחום כלי הרכב הרובוטיים והרחפנים עומדים להדגים את יכולותיהם המתקדמות של המערכות במפגן הכלים הבלתי מאוישים בכנס המוביל לכלים בלתי מאוישים ורובוטיקה AUS&R 2017. לאתר הכנס.

סלון הכלים הבלתי מאוישים החמישי – הכנס, התערוכה והמפגן האווירי, הימי והיבשתי של מערכות בלתי מאוישות, יתקיים בהשתתפות צמרת צה"ל, בכירי התעשיות הביטחוניות, יזמים ומומחים מובילים.

הארוע, המאורגן על ידי חברת iHLS, יתקיים ב-18 בספטמבר 2017 במרכז הכנסים לאגו בראשון לציון.

התערוכה תכלול תצוגה של מיטב התעשיות הביטחוניות המובילות בתחום, לצד שדרת סטארטאפים. כמו כן תוצג המעטפת הטכנולוגית והמבצעית הלוקחת חלק בתעשיה, ויוצגו מרכיבים שונים של פיקוד, בקרה ושליטה, אמצעי אבטחת מידע בתחום המכונית האוטונומית ועוד.

בין הכטב"מים בתערוכה יהיה ה-Cormorant של Tactical Robotics, כטב"ם המראה ונחיתה אנכית המיועד לפינוי פצועים, הובלת מטען ולוגיסטיקה.

לכלי טיס זה אין רוטורים חיצוניים ומבנהו דומה לרכב קרקעי רב-תכליתי, מה שמאפשר לו לטוס להמריא ולנחות באזורים עירוניים צפופים או בתוואי שטח קשה שאינו נגיש למסוקים. הוא מסוגל לשאת מטע"ד במשקל של 500 ק"ג למשך 90 דקות ולהגיע למהירות של 100 קשר.

מיטב המומחים יציגו בכנס את החידושים האחרונים בתחום הכלים הבלתי מאוישים והרובוטיקה – בכירי מפא"ת, הרשות לחדשנות, אנשי ממשל ובכירי צה"ל, לצד נציגי החברות המובילות בעולם, ביניהן Boeing, התעשיה האווירית, Mobileye, אלביט מערכות, APG, Airobotics, Archarithms ועוד.

הדוברים יציגו גישות חדשות בתפיסות ההפעלה מרחוק, פתרונות בתחום האימון והסימולציה, יעמדו על תפקידי החיישנים בפעולת המערכות הבלתי מאוישות, וישתפו את הקהל בידע שלהם על מאפייני הכטב"מים של הדור הבא.

אודות אוריה נהלל

אוריה, כתבנו המסקר ועורך כתבות, תחקירים ופרשנות בנושאי צבא וביטחון בעולם ובארץ. ניתן לשלוח למערכת ולכתבים תגובות וידיעות במייל: contact@twoday.co.il. טלפון ראשי וה"קו החם" להודעות בזמן אמת ולכתבים: 1-800-796-6424+ (עברית ואנגלית).

כדאי גם לבדוק

מפת התקפות חיל האוויר בעזה - 11-2018 - דובר צהל

צה״ל ממשיך לטפטף את תגובתו בעזה, למעלה מ-20 מטרות נפגעו

המנהרה הייתה במעקב של צה״ל מזה זמן רב, כך שנוצלה ההזדמנות לפגוע בה בעת הזו