בס"ד י׳ בתשרי תשע״ט , יום רביעי , ספטמבר 19 2018זמן האתר- עירה"ק ירושלים

= $6350.8799111 | €5442.8208066 | £4828.3898208919 | ¥712237.4673706 | 19/09/2018 00:04
שער הביטקוין שעון ניו יורק ארה״ב
Home / טכנולוגיה ומדע / חדשות טכנולוגיה ומדע / טושיבה מציגה: תפעול מחשב לביש כשהידיים חופשיות
Toshiba משקפיים חכמים ומחשב לביש -

טושיבה מציגה: תפעול מחשב לביש כשהידיים חופשיות

שילוב של משקפיים חכמים ומחשב לביש (קרדיט תמונה: Toshiba)

טושיבה מצרפת למשקפיים החכמים את פתרון ה-Pick-By-Vision הייעודי למשימות ייצור בשטח, מיון, לוגיסטיקה וניהול מלאי.

טושיבה הכריזה על ה- xPick – התוסף החדש לחבילת הפתרונות של החברה המיועדים למחשב הלביש הראשון שלה, dynaEdge DE-100 ולמשקפיים החכמים AR 100. תוכנת ה- xPick החדשה תוכננה במיוחד למשימות ניהול סביבת העבודה בענפי הלוגיסטיקה.

הפתרון החדש שמצטרף לחבילת הפתרונות הקיימת ובה  ה- xMake, xInspect ו- xAssist – פותח על ידי השותפה האסטרטגית של טושיבה, חברת Ubimax, מובילת השוק לפתרונות מחשוב לביש לארגונים במגזרי תעשייה שונים.

dynaEdge with glasses מחשב לביש משקפיים חכמים - טושיבה (1)

מחשב לביש משקפיים חכמים (קרדיט תמונה: טושיבה)

החבילה כולה היא הראשונה מסוגה המותאמת לעבודה עם ה- dynaEdge של טושיבה והיא מיועדת לתגבור הפרודוקטיביות בקרב עסקים במגזרי התעשייה השונים. בין השאר יסייע השימוש ב- xPick בניהול סביבת העבודה, מעבודות מיון ידניות, סידור הזמנות, ניהול מלאי ועד קבלת סחורות למחסן.

היתרון הגדול

ידי המשתמש נשארות ריקות בזמן העבודה כשכל ההוראות וההנחיות למשימות השוטפות מוקרנות על גבי המשקפיים – היישר לשדה הראייה של המשתמש. ניתן לצרף לתוכנה גם יכולות של סריקת ברקודים ומשקל.

dynaEdge DE-100 הוא מערכת מחשוב Edge לבישה וניידת שמציעה את הכוח והביצועים של מחשב פיסי מתקדם. המשקפיים החכמים, AR 100 מצוידים בחיבור Wi-Fi מתקדם, חיבור בלוטות׳ ו-GPS , המאפשרים להתחבר לרשת הארגונית, לקבל ולשלוח מידע ולשדר וידאו חי.

TOSHIBA - MAKI YAMASHITA מאקי יאמשיטה

מאקי יאמשיטה (קרדיט תמונה: TOSHIBA)

״פתרונות מציאות נעזרת תפסו בשנה החולפת את תשומת הלב של השוק,״ אומר מאקי יאמשיטה, סגן נשיא בכיר לפתרונות מחשוב בטושיבה אירופה.

״בסקר שערכנו גילינו ש-77 אחוז ממקבלי ההחלטות בארגונים מתכוונים לשלב את הטכנולוגיה החדשנית הזו בעסק במהלך 3 השנים הקרובות. ההזדמנות למקסם את הפרודוקטיביות תוך הרחבת מערך ההתקנים המקושרים הוא מתכון מנצח – במיוד כשמדובר ארגונים מבוססי לוגיסטיקה וייצור.״ הוסיף יאמשיטה.

לדברי יאן ג׳ונקר, CCO  של חברת Ubimax, השקת חבילת הפתרונות הראשונה התקבלה בהצלחה מסחררת והפתרון החדש נבע מדרישות השוק לחיזוק הפעילות בסביבת העבודה התעשייתית באמצעות משקפי מציאות רבודה הרצים על מערכת ׳חלונות.׳ פתרונות המשקפיים החכמים שלנו ושל טושיבה משנים את כללי המשחק עבור סביבת העבודה.״

הפתרון החדש כמו גם כל חבילת הפתרונות, זמינים מהחודש  באמצעות חברת מפעיל, המייצגת בישראל את חברת טושיבה.

אודות מאירה פלורין

מאירה, כתבת כלכלית המסקרת חדשות כלכלה וטכנולוגיה בעיקר, מהעולם וגם מהארץ. ניתן לשלוח למערכת ולכתבים תגובות וידיעות במייל: contact@twoday.co.il. טלפון ראשי וה"קו החם" להודעות בזמן אמת ולכתבים: 1-800-796-6424+ (עברית ואנגלית).

כדאי גם לבדוק

עבר לקיבוץ נדבות? האמיר של קטאר נתן לארדואן את מטוסו במתנה

פרשנים העריכו כי המתנה המהודרת לא נמסרה לארדואן רק משום שקטאר מבינה למצבה הכלכלי העגום של טורקיה