בס"ד י׳ בניסן תשע״ט , יום ראשון , אפריל 14 2019זמן האתר- עירה"ק ירושלים
Home / בכותרות ועוד / אודיה רש מגיעה מהוליווד לישראל להפיק סרט המתעד את היהדות
אודיה רש - כרזת הסרט

אודיה רש מגיעה מהוליווד לישראל להפיק סרט המתעד את היהדות

אודיה רש (קרדיט תמונה: כרזת הסרט)

השחקנית ההוליוודית-ישראלית אודיה רש בת ה- 21 , מגיעה בשבוע הבא לתל אביב להפיק סרט המתעד את היהדות שיופץ בפסטיבלי קולנוע בעולם. בנוסף רש תהיה הדוברת המרכזית בכנס החדשנות Tau Innovation של אוניברסיטת תל אביב.

רש תחלוק עם הקהל את סיפור היזמות שלה להגשמת חלום להפוך לשחקנית מובילה. היא הגיעה לארה"ב בגיל תשע ללא קשרים בתעשיית הקולנוע, ללא שליטה בשפה האנגלית ולמרות כל האתגרים פרצה לשחק בסרטים לצד כוכבי הוליווד מהשורה הראשונה.

לאחרונה רש שיחקה בסרטים "ליידי בירד" לצד סרשה רונן, "Dear Dictator" לצד מייקל קיין וקייטי הולמס, "Spinning Man" לצד גיא פירס ופירס ברוסנן. והיא עתידה להשתתף בסרט המוזיקלי "Dumplin'" לצד ג'ניפר אניסטון.

כנס החדשנות של אוניברסיטת תל אביב יתקיים השנה בסימן של 70 שנים ליזמות וחדשנות ישראלית ויכלול תחרות סטארטאפים נושאת פרסים.

עוד ישתתפו בכנס המשקיע אריק פרינס, וצמרת פירסט יזמית חברתית שהקימה סטארטאפ לצמצום ההידבקות באיידס באפריקה, שתחלוק את סיפורה דרך הזווית שהמציאות מנפצת את חזון היזם.

כנס Tau Innovation של אוניברסיטת תל אביב ייערך בין 16-18 ביולי.

אודות מורן בן

מורן כתבת בצוות מגזין טודיי ארה"ב, ולוקחת חלק פעיל בעוסקים בכיסוי יומי של החדשות מישראל. בצוות העורכים עוזרת מורן כתחקירנית בתחומי אקטאוליה. ניתן לשלוח למערכת ולכתבים תגובות וידיעות במייל: contact@twoday.co.il. טלפון ראשי וה"קו החם" להודעות בזמן אמת ולכתבים: 02-374-1100 (עברית ואנגלית). ניתן גם ליצור קשר עם המערכת והכתבים באמצעות הטופס בדף צור קשר.

כדאי גם לבדוק

כוכבים שמיים זיקוקים (Supertrooper)

האירוויזיון: משמעות הפתרון- תושבי המדינה יממנו זאת מכיסם

את העלות ישלמו תושבי מדינת ישראל, אשר מיד אחרי הבחירות כבר ירגישו את נחת הזרוע במסים ממיסים שונים.