בס"ד י״א בתשרי תשע״ט , יום רביעי , ספטמבר 19 2018זמן האתר- עירה"ק ירושלים

= $6452.22 | €5536.9 | £4909.31 | ¥723903.93 | 19/09/2018 15:26
שער הביטקוין שעון ניו יורק ארה״ב
Home / יהדות / דסק יהודי / הציונות (הצביעות) הדתית לא יודעת נפשה ״סרוג״ לא קודם בצה״ל
חייל צה"ל (דובר צה"ל)

הציונות (הצביעות) הדתית לא יודעת נפשה ״סרוג״ לא קודם בצה״ל

(קרדיט תמונת אילוסטרציה: דובר צה"ל)

בכיר בצה"ל או בכל מוסד אחר של מדינת ישראל לצורך העניין, ובלבד שחובש לראשו כיפה סרוגה הקרוי "סרוג," הדבר הופך אותו אוטומטית, לא למי שנחשב כחובב אופנה והכיפה הצבעונית מלמדת על כך, אלא כחבר במגדר המיעוט של הציונות הדתית-לאומית.

לפיכך אם זוכה בר המזל וחובש הכיפה המגדרית לקידום, אזי כל המגזר יוצא מגדרו, אך אם חס ושלום החלטה מקצועית של הדרג הבכיר, אינה מטיבה עם מי שגדל על ברכי אותו מגדר מומצא בן כ-60 שנים שנועד "להשתלט על מוסדות המדינה," אז זה כבר סיפור אחר.

מאז שנודע כי הרמטכ"ל טרם החליט לקדם את מח"ט גבעתי לשעבר תת-אלוף עופר וינטר, קוראים לו חבריו בקבוצה לפשוט את המדים, הלחץ לרבות מחברי כנסת של הציונות הדתית-לאומית כה גדול, עד שזה לא מן הנמנע כי וינטר יודיע על כך בקרוב.

וינטר משמש כראש מטה בפיקוד מרכז וימשיך בתפקיד זה כרגע לאחר שהרמטכ"ל, רב-אלוף גדי איזנקוט. לא כלל אותו בסבב המינויים האחרון.

למותר לציין כי תגובה לגבי מחדלים אחרים במהלך מינוי בכירים, אף לא עולה על שולחנם של המתלהמים, שמסתמא יואילו להמתין עם האג'נדה להשתלטות על המדינה ומוסדותיה, עוד מעט קט.

 

אודות אוריה נהלל

אוריה, כתבנו המסקר ועורך כתבות, תחקירים ופרשנות בנושאי צבא וביטחון בעולם ובארץ. ניתן לשלוח למערכת ולכתבים תגובות וידיעות במייל: contact@twoday.co.il. טלפון ראשי וה"קו החם" להודעות בזמן אמת ולכתבים: 1-800-796-6424+ (עברית ואנגלית).

כדאי גם לבדוק

עבר לקיבוץ נדבות? האמיר של קטאר נתן לארדואן את מטוסו במתנה

פרשנים העריכו כי המתנה המהודרת לא נמסרה לארדואן רק משום שקטאר מבינה למצבה הכלכלי העגום של טורקיה