בס"ד י״ג בניסן תשע״ט , יום חמישי , אפריל 18 2019זמן האתר- עירה"ק ירושלים
Home / טכנולוגיה ומדע / סלולרי וגאדג'טים / אוזניית בלוטות' חכמה תכנית פיקוד מהסמארטפון ועוד
אוזניית בלוטות' חכמה Voyager 5200 (יחצ)

אוזניית בלוטות' חכמה תכנית פיקוד מהסמארטפון ועוד

בתמונה: אוזניית בלוטות' חכמה Voyager 5200 (קרדיט: יחצ)
 
האוזנייה הופכת אפילו את המקום הרועש ביותר לסביבת עבודה מעולה. האוזנייה עוצבה עבור אנשים שנמצאים בתנועה וצריכים להישמע מקצועיים, לא משנה היכן הם נמצאים

עבור אנשים שרוב עבודתם תלויה במכשיר הנייד שלהם, הצורך לשמוע ולהישמע בצורה מקצועית כאשר הם נמצאים בסביבה רועשת כמו תחנת רכבת, בית קפה, שדה תעופה או אפילו ברחוב – הוא צורך מהותי.

תוך התחשבות באנשים הללו בדיוק, פלנטרוניקס (Plantronics), חלוצה בתחום האודיו והטכנולוגיה הלבישה, השיקה את ה-Voyager 5200 – אוזניית בלוטות' אשר פותחה עבור אנשים אשר נמצאים בתנועה מתמדת ועם זאת צריכים להישמע מקצועיים אפילו בסיטואציות המאתגרות ביותר.

אוזניית הבלוטות' מצוידת בטכנולוגית WindSmart, שהינה המצאה ייחודית של פלנטרוניקס. הטכנולוגיה מספקת הפחתת רוח ורעשים על ידי שילוב של שש שכבות טכנולוגיה הנאבקות בכל האקו-סיסטם של הרעש.

הבום האווירודינמי של ה-Voyager 5200 מאפשר לרוח לחלוף לידכם מבלי לגרום למערבולת. מגן הרוח של הבום משמש כשכבת ההגנה הראשונה עבור המיקרופונים ולאחר מכן, כל אחד מהמיקרופונים מוגן גם הוא במעין 'קופסת רוח'. ארבעה מיקרופונים כל-כיווניים ואלגוריתם מבטל רוח שומרים על המיקרופונים ממוקדים על קולו של המדבר ומסירים את כל הרעשים המפריעים.

אוזניית בלוטות' חכמה Voyager 5200 (יחצ)

"כיום, אנשים הנמצאים בתנועה מתמדת מתמודדים עם האתגר להישאר מחוברים ובו בזמן להמשיך לתקשר באופן מובן ובבטחה, כאשר הם נמצאים בסביבות שיחה מאתגרות במיוחד", אמר ז'אן קאלדרלה, מנהל קטגוריה בכיר של פתרונות לקוח בפלנטרוניקס.

"אוזניית ה-Voyager 5200 מציעה גישה חדשה לביטול רעשי רוח ורעשי רקע ומאפשרת לכם להתמקד במה שאתם אומרים ולא במקום שבו אתם נמצאים, וזאת בזמן שהיא מספקת נוחות, התחברות למספר מכשירים וקלות שימוש אשר משמשים כסימני ההיכר של סדרת אוזניות ה-Voyager לתקשורת מקצועית.״

ה-Voyager 5200 תוכננה לספק יציבות ונוחות למגוון רחב של צורות וגדלי אוזניים והיא מתאימה ל-90% מהאנשים. רמת הנוחות של האוזנייה נשארת זהה החל מהשיחה הראשונה של היום ועד השיחה האחרונה. כמו כן, האוזנייה מספקת עד לשבע שעות של זמן שיחה בטעינה בודדת ועד לתשעה ימים במצב המתנה והיא תהיה מוכנה ברגע שתזדקקו לה.

רשימת תכונות והטכנולוגיות הנוספות של ה-Voyager 5200 כוללת:

• גישה נוחה, כפתור רב-שימושי: מאפשר לכם להשתיק שיחה בנגיעה אחת בלבד ולקבל גישה מהירה ל-Siri ולעוזרים אישיים וירטואליים אחרים כאשר האוזנייה נמצאת במצב המתנה.
• טווח בלוטות' Class 1 מורחב: מאפשר לכם לשלוט בשני סמארטפונים או טאבלטים מחוברים עד למרחק של 30 מטרים.
• טכנולוגיית זמן תגובת חיישן מהירה: מנתבת בצורה אינטואיטיבית שיחת אודיו לטלפון או לאוזנייה שלכם, עוצרת את המוזיקה או דוחה שיחה נכנסת כאשר אתם מסירים את האוזנייה ועונה אוטומטית לשיחות כאשר אתם ממקמים את האוזנייה על האוזן בשנית.
• עמידות כנגד נוזלים, התזות וזיעה: ציפוי ננו P2i, משמעו כי השיחה שלכם יכולה להימשך תחת גשם קל וגם אם נשפכו מים על האוזנייה.
• פקודות קול והתראות אודיו: מאפשרות לכם להשתמש בקול שלכם כדי לענות או להתעלם משיחות. התראות שנאמרות בלחש מספקות לכם את שמות המתקשרים, מעדכנות אתכם לגבי מצב הסוללה, מצב החיבור ועוד. הפעילו את פונקציית השליטה הקולית לעוזרי סמארטפון כמו Siri בלחיצת כפתור, כך שתוכלו לנצל את כוחו של הטלפון שלכם תוך כדי עבודה ללא שימוש בידיים.
• קחו פיקוד על האוזנייה שלכם: עם אפליקציית Plantronics Hub לאייפון ולאנדרואיד. נהלו, התאימו אישית ושלטו על ה-Voyager 5200 באמצעות הטלפון שלכם, התאימו את ההגדרות כמו זהות המתקשר והתראת 'השתק', הפעילו את פונקציית 'מצא את האוזנייה שלי' כדי לאתר את האוזנייה במקרה ששכחתם היכן הנחתם אותה, נהלו אפשרויות חיישן, התראות שפת קול ועוד.

תמחור וזמינות
מובילות בפריסה ארצית. מחיר מומלץ לצרכן – 449 ש"ח.

אודות מורן בן

מורן כתבת בצוות מגזין טודיי ארה"ב, ולוקחת חלק פעיל בעוסקים בכיסוי יומי של החדשות מישראל. בצוות העורכים עוזרת מורן כתחקירנית בתחומי אקטאוליה. ניתן לשלוח למערכת ולכתבים תגובות וידיעות במייל: contact@twoday.co.il. טלפון ראשי וה"קו החם" להודעות בזמן אמת ולכתבים: 02-374-1100 (עברית ואנגלית). ניתן גם ליצור קשר עם המערכת והכתבים באמצעות הטופס בדף צור קשר.

כדאי גם לבדוק

התמכרות לסמארטפון סלולרי - CC0

אייפון חוגג בר-מצווה בקרוב, עם תחזית להאטה מדאיגה במכירות

מצד שאיפתם ״להפתיע״, ולמרות הדגמים החדשים, כל שיש להם לחדש לצרכנים זה המחיר.