בס"ד ט״ז בתשרי תשע״ט , יום שלישי , ספטמבר 25 2018זמן האתר- עירה"ק ירושלים

= $6618 | €5633.64 | £5045.28 | ¥745978.68 | 24/09/2018 18:03
שער הביטקוין שעון ניו יורק ארה״ב
Home / הקשר האקטואלי / דעות ואקטואליה / אגדות ה-70: לשכפל את שיטת ״חשיפת״ חטיפת ילדי תימן ולגמור עם זה…
איילת שקד (לע"מ)

אגדות ה-70: לשכפל את שיטת ״חשיפת״ חטיפת ילדי תימן ולגמור עם זה…

השרה איילת שקד, חובשת את כובעו של שר הביטחון, תפרסם הכל רק במידה וזה לא יפגע "בביטחון המדינה…" (קרדיט תמונה: לע"מ)

מאמר דעה

בוקר טוב במדינת ישראל בת ה-70, וואאאוו!!! איזה חידוש!!! סקופ אולי מהגדולים בסגי נאור שפורסמו אי פעם מאז קום המדינה.

עוד לא שמעתם?

מסתבר על פי "כתבה" שגררה בעקבותיה את תגובות ראשי השלטון, השרים, חברי כנסת ואחרים, כי במדינת ישראל התקיימה אפליה מכוונת כלפי עולים מצפון אפריקה בשנות החמישים.

לאחר שנשמתם מעט עקב 'השוק' מהחידוש והגילוי המסעיר, או מהצחוק המתגלגל על "חשיפה" שאין אחד שלא מודע לקיומה, מה עוד שרבים אף המערכונים על כך עד עצם היום הזה. הבוקר (ראשון) מגיע חידוש נוסף, עכשיו "הם" יחקרו ויחשפו את האמת.

ב"טודיי" פרסמנו בעבר מסמך מזעזע באמצעותו השתמשה מדינת ישראל כדי להחתים עולים מצפון אפריקה על התחייבותם הגורפת להתגורר באזורים חקלאיים ולעבוד את האדמה והמדינה.

הסכם עבודה של המדינה עולים ממרוקו - חני זובידה טוויטר

[מודעה] האם כספך רק מנוהל, או שתיק ההשקעות גם מרוויח?

באופן זה עלתה בידי המדינה התכנית לשכן את עולי צפון אפריקה בפריפריה כשהם עסוקים ועייפים, הרחק מספיק ממרכזי הערים התוססות להן במסגרת אווירת "הציונות" הנאורה והחדשה.

למקימי מדינת ישראל וחורשי המזימות היו כתוצאה מתכנית זדונית זו, פועלים וכוח עבודה משועבד, וממש כפי שהיום ישנם ציבור רב של "נבחרים" מדושני עונג על מצע מפנק של משכורות והטבות שאין להן שיעור מקופת המדינה עם ביטוח כלכלי לכל חייהם, אף אז המורמים מעם יצאו לבלות, כך על פי התכנית, להנאתם ובאין מפריע מצד העולים מצפון אפריקה, חס ושלום, בבתי הקפה בתל אביב.

למותר לציין, כי והיה והעולים התמימים לא יעמדו בהסכם, כך נכתב במסמך, אזי הם ינושלו מכל זכויותיהם במדינה שעשתה להם טובה והביאה אותם אליה. עולים ממדינות אחרות כגון זו שממנה הגיעו בן גוריון, פרס ואחרים לא "זכו" לחתום על מסמך מסוג זה.

עד כמה ניתן לרדת לרובד התחתי של הפתטיות

מילא אין כיום ותיק במדינת ישראל שלא נחשף לפחות לסיפור אחד מחבר שבא לישראל מצפון אפריקה והיום כבן 60, על ילדותו במעברות. אך להיתמם כפי שעולה מהדברים שהושמעו היום מפי ראש הממשלה בנימין נתניהו, השרה אילת שקד ועוד, כי מדובר בחשיפה… שתטופל. עד כמה פתטיים ניתן עוד להיות?

שלא להפתעתנו מסתבר כי כן, ניתן בהחלט להיות פתטי אף יותר מכך, זאת כששרת המשפטים הנשמעת כמתלהמת בעידן-בחירות, אומרת כי אין מניעה לחשוף הכול ובלבד שזה לא יפגע "בביטחון המדינה." ממתי מינו את השרה שקד כשר הביטחון? במילים אחרות מדובר בכיסוי חלק ב' בעקבות הטיוח הנפלא שערך בעבור ההגנה על "גדולי האומה" ואולי על דברים נוספים, השר צחי הנגבי, במהלך "חשיפת" פרשת חטופי ילדי תימן.

לשכפל את שיטת "חשיפת" חטיפת ילדי תימן ולגמור עם זה…

תושב המרכז סיפר לכתב "טודיי" בארה"ב, כי משפחתו קיבלה בשנות החמישים מכתב מדודו שגר אז בלוד, לפיו לכשיגיעו למדינת ישראל ישוכנו בדירה סמוכה לזו בה הוא מתגורר. לצערם התקשורת באותם זמנים לא היתה מפותחת, האח איחר ברבע שעה, וכשהגיע לקבל את פניהם, הם כבר זורזו לאחר מסע מפרך באנייה לאירופה ומשם לישראל לעלות לרכב בדרכם לאזור הנמצא מערבית לטבריה כשהם לתומם חושבים שהם בדרך ללוד.

למזלם, אחיו של אבי המשפחה שהתעקש עד שגילה את האמת, ללא כל היסוס הפך את השולחן במשרד הקליטה בליווי צרחות עד שהשתכנע כי ישיבו לו את משפחתו.

לאחר כשלושה חודשים בהם סבלו ממה שהוא מכנה "סקורפיו" (עקרבים) בצריף, הוחזרה המשפחה שמנתה חמש נפשות למרכז ושוכנה כפי שניסו להונות אותם לכתחילה, בדירה אותה הכין עבורם קרוב המשפחה בלוד.

וכמה דירות כגון זו, שהוכנו כביכול לעולים במרכז התגלגלו בקומבינה לכאורה, לידיים אחרות? זאת אולי לעולם לא נדע עקב מגבלות של "ביטחון המדינה…"

"לא ניתן לרמות את כל האנשים כל הזמן"

מדינת ישראל כבר החלה בטפטופי חגיגות ה-70 בהנהלת השרה מירי רגב "הפקות" שתרוקן היטב את הקופה הציבורית בעבור הקצאת בימה לנאומי נבחרי הציבור בכל פינה אפשרית כאשר פעמוני הבחירות כבר מצלצלים.

המדינה כיישות שאינה אמיצה מספיק להתנתק מהבלוף "הציוני" עליו קמה, מחפה על סיפורי זוועה המשויכים לסוכנות הציונית, לבן גוריון וחבר מרעיו לא רק בעניין הרג ניצולי השואה על הספינה אלטלנה, על אפליה, על התעלמות מיהודים באירופה אותם יכולה היתה הסוכנות הציונית להציל בזמן השואה, על פרשת ילדי תימן החטופים, על האפליה של יוצאי צפון אפריקה ואחרים אף בימים אלו.

אז על מה החגיגה רגב? על כך כי משכורת המינימום במגזר בו את עובדת כפי שפורסם לפני כמה ימים עומדת על כ-14 אלף שקלים, וכולכם שם מרוויחים עשרות אלפי שקלים כשבמדינת ישראל משכורת המינימום של כשליש מכוח העבודה הוא 5,300 שקלים ברוטו בלבד?

תושבי מדינת ישראל אינם טיפשים, כפי שהיטיב לצטט מהתורה, מנחם בגין ז"ל: "עם חכם ונבון" וכך גם על פי מאמרו המפורסם של הנשיא אברהם לינקולן: "ניתן לרמות את כל האנשים חלק מהזמן, וחלק מהאנשים כל הזמן, אך לא ניתן לרמות את כל האנשים כל הזמן." כך הולכת ומתבררת האמת במדינת ישראל פרשה אחר פרשה, חשיפה אחר חשיפה, וכך גם הצורך הקריטי בשינוי מהותי מן השורש למען העתיד.

צבועים נמאסתם!

[מודעה] האם כספך רק מנוהל, או שתיק ההשקעות גם מרוויח?

אודות שלום בן

שלום בן, כתב טודיי. מעבר לכתבות אקטואליה כותב בן גם מאמרי דעה. ניתן לשלוח למערכת ולכתבים תגובות וידיעות במייל: contact@twoday.co.il. טלפון ראשי וה"קו החם" להודעות בזמן אמת ולכתבים: 1-800-796-6424+ (עברית ואנגלית).

כדאי גם לבדוק

סרטון של אריה מטופח עומד על שתי רגליו משגע את הרשת

וראלי: סרטון וידאו בו נראה אריה כמו לאחר שיצא מתור אצל מעצב השיער, ניצב על שתי רגליו בפנים נינוחות