בס"ד י״ג בתשרי תשע״ט , יום שבת , ספטמבר 22 2018זמן האתר- עירה"ק ירושלים

= $6706.53 | €5699.59 | £5128.49 | ¥751459.2 | 22/09/2018 04:13
שער הביטקוין שעון ניו יורק ארה״ב
Home / בחדשות / די בעובד מדינה יחיד כי להפיל את כל המערכת האדירה למניעת מסתננים
טרמינל הבאים שדה התעופה בלוד נתב"ג (חדשות טודיי)

די בעובד מדינה יחיד כי להפיל את כל המערכת האדירה למניעת מסתננים

טרמינל הבאים בנתב"ג- ארכיון- את הבאים מקבל דגל המדינה קרוע (קרדיט תמונה: חדשות טודיי)

מסתבר שלא רק ברגל מסתננים לישראל, זאת בניגוד למה שהורגלנו עד כה כי העבריינים חוצים את גבולה הדרומי של ישראל כפי שעשו ועדיין עושים. את המספר האמתי של פליטים שחדרו למדינה בעלת אחד הצבאות האדירים בעולם, ניתן לנסות ולדלות מהלשכה המרכזית לסטטיסטיקה שבדוח האוכלוסייה האחרון ציינה כי בישראל כ-380 אלף "אחרים."

היום נודע כי להסתנן ברגל דרך מדבר סיני וסיכון של עימות עם החיילים המצרים, פאסה. למה לעבור את כל התלאות הללו, אם ניתן להסתנן למדינה כמו וי.איי.פי בטיסה לישראל דרך שדות התעופה שלה?

כל מי שטס ושב לישראל יכול להעריך כי לכתחילה זה אינו נשמע כדבר אפשרי, אך תתפלאו, צריך רק עובד מדינה אחד ויחיד שסרח כדי לאפשר למסתננים להגיע בטיסה לארץ, ואז להיכנס לתחומה לא פחות ולא יותר, כמו נשיא ארצות הברית ללא דרכון וללא מעבר גבול.

אז נכון שלא פורסים להם שטיח אדום, ואין את הנשיא ריבלין שצועק מהמסלול לחיילות משמר הכבוד וזורק בדיחות לאוויר, אך באמצעות אותו עובד מדינה שנעצר היום בנתב"ג ושותפו דייל קרקע, על פי החשד הוברחו לישראל נתינים זרים עם נחיתתם בשדה.

על פי המידע שפורסם, המסתננים תודרכו ללבוש מדים של אנשי בדיקת הדרכונים, וכך כשעובד המדינה החשוד מלווה אותם ובעזרת דייל הקרקע שותפו, הוצאו אל מחוץ לשדה תחת עיניהם (הפקוחות?) של רשויות הביטחון.

לסיכום, כמה מגוחך עתה לשמוע שוב את הדברים המתלהמים על החומה הגדולה בדרום, על רשות ההגירה ומבצעיה, מתקן חולות, ומה לא, כאשר זה לוקח רק פקיד ממשלתי יחיד, כדי לאפשר למסתננים להיכנס לכאן בכזאת קלות. כל עוד שסדרי העדיפויות במדינה אינם מתוקנים, אזי מתחת לאף פקיד אחד יכול לסובב אותה על אצבעו הקטנה ולשלשל אלפי דולרים תמורה פשעיו.

אודות אהרוני לזרוביץ'

אהרוני, מסקר פעילות הקשורה עם אכיפת החוק ואירועים אזרחיים מסוג זה ברחבי הארץ. ניתן לשלוח למערכת ולכתבים תגובות וידיעות במייל: contact@twoday.co.il. טלפון ראשי וה"קו החם" להודעות בזמן אמת ולכתבים: 02-374-1100 (עברית ואנגלית). ניתן גם ליצור קשר עם המערכת והכתבים באמצעות הטופס בדף צור קשר.

כדאי גם לבדוק

רוני אלשיך בזירת הפיגוע בהר אדר - מדברים תקשורת

שטייף חשפה הבוקר חוסר שליטה נוסף במשטרת אלשיך

הדבר מלמד על חוסר שליטה משווע של הקצונה הבכירה במשטרה הן בפיקוד והן בשינון ההנחיות והמודיעין