בס"ד ו׳ באלול תשע״ח , יום חמישי , אוגוסט 16 2018זמן האתר- עירה"ק ירושלים

= $6400.35 | €5631.98 | £5033.81 | ¥709946.53 | 16/08/2018 12:47
שער הביטקוין שעון ניו יורק ארה״ב
Home / הקשר האקטואלי / דעות ואקטואליה / דעה: שדרות יכולה להתעשר ולגבות ״שקל״ מכל מבקר פוליטי
רקטה בשדרות - בועז צברי

דעה: שדרות יכולה להתעשר ולגבות ״שקל״ מכל מבקר פוליטי

נפילת רקטה בשדרות  – שגרתי (קרדיט תמונה: בועז צברי)

מבלי להעליב ולכן לא נזכיר את שמותם, ישנם יישובים במדינת ישראל שגם אם שמעתם את שמם, אזי – 1. מעולם לא הייתם שם ו-2. מבלי ווייז אין לכם אפילו מושג אם הם בצפון או בדרום.

כך מכורח המציאות היה יכול להיות גם גורלה של שדרות, בדיוק כמו אותם יישובים אי שם ברחבי הארץ, סביר להניח כי רבים לא היו יודעים עד היום היכן בדיוק היא ממוקמת, ואולי היו שומעים רק בדרך אגב את שמה.

אז תשאלו, למה את שדרות אנחנו מזכירים באותה רשימה, מבלי לחשוש כי האזכור עלול להעליב את תושביה?

התשובה לכך ברורה, אין ולו תושב אחד בשדרות שלא היה מוכן כי עירו מעולם לא היתה עולה הופכת לאייטם חדשותי, יתרה מכך גם לא היה מודאג אף אם חצי מתושבי מדינת ישראל לא היו יודעים היכן היא ממוקמת.

כמובן שהדברים מכוונים למציאות בה לא היו נדרשים תושבי שדרות לחיות תקופות ארוכות תחת מתקפות של רקטות ובשאר הזמן להיות בכוננות שיא ובין פרקי הזמן הללו להעמיד פנים כי הכל תקין ושקט.

אך לפום צערא אגרא ושדרות הפכה לעיר המפורסמת ביותר בישראל ואף בעולם אחרי הערים הגדולות במדינה ובעתות משבר מושכת אליה כמו עליה לרגל, עסקנים, קצינים ופוליטיקאים מכל השכבות שלא באים כדי לעזור, אלא להצטלם ולייצר אייטם בטוויטר וברי המזל מביניהם יזכו גם בחשיפה של מספר שניות בחדשות הערב בטלוויזיה.

לכן אם העיר היה מבקשת בעבור כל ביקור מסוג כזה את "הוצאותיה" לפגישה, יכולה היתה שדרות להתפרנס די יפה מכל דומעי דמעות התנין הבאים לייצר כותרת או מאלו הבאים לתקוף את נתניהו והקבינט על רקע תמונת שטח בו נפלה אחת מהפצצות כתוצאה מאלפי השיגורים שספג האזור.

 

 

אודות מורן בן

מורן כתבת בצוות מגזין טודיי ארה"ב, ולוקחת חלק פעיל בעוסקים בכיסוי יומי של החדשות מישראל. בצוות העורכים עוזרת מורן כתחקירנית בתחומי אקטאוליה. ניתן לשלוח למערכת ולכתבים תגובות וידיעות במייל: contact@twoday.co.il. טלפון ראשי וה"קו החם" להודעות בזמן אמת ולכתבים: 02-374-1100 (עברית ואנגלית). ניתן גם ליצור קשר עם המערכת והכתבים באמצעות הטופס בדף צור קשר.

כדאי גם לבדוק

מבזק טודיי - טודיי Twoday Breaking News

נבחרת הכדורגל הסינית ניצחה את נבחרת סוריה 3:0

בית C במשחקי אסיה בג'קרטה.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.