בס"ד ח׳ באלול תשע״ח , יום שבת , אוגוסט 18 2018זמן האתר- עירה"ק ירושלים

= $6349.6739355 | €5558.2595675 | £4979.3508034797 | ¥704729.8552272 | 18/08/2018 09:54
שער הביטקוין שעון ניו יורק ארה״ב
Home / הקשר האקטואלי / דעות ואקטואליה / אחוות חברי הכנסת בעבר ובהווה: ריבלין VS רגב בגמר הגביע
רובי ריבלין (קובי גדעון לע"מ)

אחוות חברי הכנסת בעבר ובהווה: ריבלין VS רגב בגמר הגביע

נשיא מדינת ישראל ראובן רובי ריבלין (קרדיט תמונה: קובי גדעון לע"מ)

כשבמחשכי הכנסת עמלים לנשל את השרה מירי רגב, מכל תפקידיה תחת הסמכויות הנתונות לה מתוקף היותה המפיקה הלאומית כשמשרדה אחראי גם להפקת שלל הטקסים הרשמיים במדינת ישראל, מגיע גמר גביע המדינה בכדורגל.

אך כל עוד "הנקמה" לכאורה טרם עלתה בידו של יושב ראש הכנסת יולי אדלשטיין שלנצח יזכור את אירועי "טקס המשואות," רגב היתה ונשארה או למצער מחזיקה מעצמה, כמלכה הבלתי מעורערת של חגיגות ה-70. זה כולל כל אירוע בו מתנוסס דגל מדינת ישראל. טוב, אולי למעט שירת ההמנון בכמה בתי ספר בארץ.

בפעם הנדירה הזו גם אנו אומרים- מירי צודקת!

לא נקרא לזה דרמה כחברינו, אך בהחלט משהו אכן התרחש מאחורי הקלעים בגמר גביע המדינה בכדורגל.

אף שלמען האמת, זה גם חסר טעם להיכנס לנבכי הפרוטוקול ולו רק כי אחד כותבו והשני משנה כרצונו, כדרכה של המערכת. אך אם בפרוטוקול עסקינן, אזי נשיא מדינת ישראל המנגן בדרבוקה, זה כן כתוב בפרוטוקול היכן שהוא?

מירי רגב - מרק ניימן לע״מ

השרה מירי רגב. כמפיקה הלאומית אמנם רוקנה את הקופה הציבורית, אך שהיא צודקת כמו במקרה זה- היא צודקת! (קרדיט תמונה: מרק ניימן לע״מ)

אז מה באמת קרה?

אם כן, "המלכה" הופיעה בזמן לפני תחילת המשחק, ולמרות כי כבר ביקרנו את המפיקה הלאומית, רגב, היכן שצריך ובפרט על פשר הבזבוז העצום והנזק הכספי שגרמה לאזרחי ישראל והוצאות של מאות מיליונים על טקסים שנועדו לספק במות לנואמים, כאן קשה להבין את הסיבה למה שהתרחש, הרי רגב לפני הכל ועוד מעט גם אחרי הכל, שרת הספורט???

מי אם לא הממונה על הספורט צריכה להופיע וללחוץ את ידי השחקנים, כמובן אלו שבמקרה זה אינם שומרים נגיעה?

אחוות יו"רי הכנסת בעבר ובהווה

יושב ראש הכנסת לשעבר ונשיא (באופן רשמי בכל אופן), מר רובי ריבלין הידוע לשמצה בקרב מבקשי החנינה לרבות אוהד בית"ר אלאור אזריה, תובנה לה זכה רובי בגין קור ליבו המופלא, חשב לכאורה כי אחוות היו"רים של הכנסת מחייבת אותו 'להיכנס' ברגב, או אז עמד על רגליו האחוריות כדי ששרת הספורט לא תעלה בשום פנים ואופן לכר הדשא לפני תחילת המשחק, תוך שאף איים כי יעזוב.

הנשיא היהיר, הגיב כפי שפורסם באתר ONE בזלזול ואמר: "אנחנו לא מתעסקים בזה. מניחים שעופר עיני יוכל לעזור." לא בכדי אמרו מי שהגדירו עצמם כמקורבים לרגב ומן הסתם זו גם דעתה לכאורה, כי "הנשיא לא גבר ולא בן אדם." וכך הצטרפו המה לאותם רבים החושבים כך בגין קור ליבו המופגן של ריבלין.

בהודעה רשמית ממשרדה של רגב נמסר "בשום מדינה נורמלית נשיא מדינה לא מונע משרת הספורט… לשיר את התקווה… מכוער ברמות בלתי סבירות." רגע, במדינה נורמלית, אמרת?

אודות שלום בן

שלום בן, כתב טודיי. מעבר לכתבות אקטואליה כותב בן גם מאמרי דעה. ניתן לשלוח למערכת ולכתבים תגובות וידיעות במייל: contact@twoday.co.il. טלפון ראשי וה"קו החם" להודעות בזמן אמת ולכתבים: 1-800-796-6424+ (עברית ואנגלית).

כדאי גם לבדוק

אלסקה איירלינס: ״הריח המסריח במטוס נבע ממישהו או משהו״

בתחילת השבוע נחת מטוס אלסקה איירלינס נחיתת חירום בלוס אנג'לס - עתה משנה החברה גירסה אשר למקור הסיבה