בס"ד ט׳ במרחשון תשע״ט , יום חמישי , אוקטובר 18 2018זמן האתר- עירה"ק ירושלים

= $6627.64 | €5679.36 | £5060.37 | ¥728645.42 | 17/10/2018 23:29
שער הביטקוין שעון ניו יורק ארה״ב
Home / בחדשות / העיתוי גובר על הבלוף- הפגנת ״מושחתים הביתה״ טוענת לניטרליות
דוד ביטן נאום מול בית היועץ המשפטי לממשלה (צילום מסך,הפייסבוק)

העיתוי גובר על הבלוף- הפגנת ״מושחתים הביתה״ טוענת לניטרליות

מר דוד ביטן בניצול הבמה לנאום מול בית היועץ המשפטי לממשלה באחת ההפגנות של מוצ"ש לפני כמה חודשים- ברוטשילד לא נראה אותו בזמן הקרוב (קרדיט תמונה: צילום מסך פייסבוק)

קבוצה לא מבוטלת של מפגינים ינסו מעתה לקיים סדרת הפגנות חדשה כנהוג מזה זמן רב כל מוצאי שבת. המנהג כזכור נוסד מול ביתו של היועץ המשפטי לממשלה מר אביחי מנדלבליט, ולאחר שקיבל גושפנקא מבית משפט העליון הביא את המפגינים אף לדלתות נשיאת בג"ץ, כמאמר נעים זמירות ישראל, "בור כרה ויחפרהו…"

השלטים ברוטשילד לא ממש שכנעו את אלו המבינים בכוחו של עיתוי- "אביחי תתעורר" וכן "לא ימין לא שמאל- ישר." נכתב על השלטים, אך בתרגום לא מסובך ודאי שלכאורה השלטים קוראים להפלת ממשלת נתניהו והליכוד + חרדים בפרט.

די היה בלשמוע את המפגינים באופן פרטני בשטח, ולהשתאות נוכח התשואות הרמות להן זכה אב הבית לשעבר שעבד בזמנו תחת הגב' שרה נתניהו בבית ראש הממשלה מר מני נפתלי, שניסה באופן פתטי להישמע כא-פוליטי, כדי להבין מה שורשה של ההפגנה ולאן נושבת בה הרוח.

מר אלדד יניב, הכוכב החברתי התורן וממארגני ההפגנה, היה ישיר לכל הפחות וקרא למר בנימין נתניהו ללכת הביתה, או אז התעשת יניב וניסה ללא כל הצלחה לשוות גם הוא נוסחה א-פוליטית למערכה החדשה של מוצ"ש והכריז כי "הערב אנו אומרים לפוליטיקאים ולא רק לביבי- אנחנו רוצים חוזה חדש אתכם." אך שוב לא יכול היה יניב להתאפק כדי לגלות את האמת מאחורי הברוש, וחזר בדבריו על מנטרות בעניין "הצוללות המושחתות" ועוד.

הניסיון הערב של חלק מגורמי התקשורת בישראל, לשוות גם הם להפגנה פן א-פוליטי וכללי, היה במקרה הטוב קצת מגוחך. רבות נאמר על המתגוררים בבית של זכוכית שלא להשליך אבנים, השחיתות אינה נעצרת היכן שהמפגינים ושלוחיהם רוצים, ולכן כשתתגלה שוב השחיתות במחוזות הפחות נעימים להם פוליטית, אז יהיה מעניין לבוא לשדרות רוטשילד… שודאי תתרוקן כפי שהתרוקן האולם סמוך לההדסון ריבר בו חשבה לחגוג הגב' הילרי קלינטון את ניצחונה עם מעריציה שצעקו נגד השחיתות, רק לפני כשנה.

אודות שלום בן

שלום בן, כתב טודיי. מעבר לכתבות אקטואליה כותב בן גם מאמרי דעה. ניתן לשלוח למערכת ולכתבים תגובות וידיעות במייל: contact@twoday.co.il. טלפון ראשי וה"קו החם" להודעות בזמן אמת ולכתבים: 1-800-796-6424+ (עברית ואנגלית).

כדאי גם לבדוק

מבזק טודיי - טודיי Twoday Breaking News

הזכייה המקסימלית בהגרלת המגה עלתה ל-900 מיליון דולר

לאחר שלא זכה אף כרטיס בהגרלת המגה מיליון בסכום של יותר מ-600 מיליון דולר, זינק

תגובה אחת

  1. אף אחד לא טען לנייטרליות. צעקנו "ביבי נתניהו לכלא מעשיהו" באופן לא ניטרלי כי ביבי שלכם הוא פושע שצריך לשבת בכלא ויפה שעה אחת קודם. ויחד איתו אי"ה ניפטר גם מכל מלחכי הפנכה והמושחתים הקטנים שכותבים דברי בלע באינטרנט