בס"ד י״ב באדר ב׳ תשע״ט , יום שלישי , מרץ 19 2019זמן האתר- עירה"ק ירושלים
Home / חדשות / כותרות / מפקד מחוז דרום ניצב כהן: תשומת הלב גם לתרחישים בלתי צפויים
רוני אלשיך (צילום מסך דוברות המשטרה)

מפקד מחוז דרום ניצב כהן: תשומת הלב גם לתרחישים בלתי צפויים

המפכ"ל ניצב רוני אלשיך - ארכיון (קרדיט תמונה:(צילום מסך דוברות המשטרה))

בעקבות התגברות הירי לעבר עוטף עזה והיישובים הסמוכים, קיים הערב המפכ"ל הערכת מצב ביטחונית מיוחדת בהשתתפות גורמי כוחות הביטחון, החירום וההצלה, בסיכומה אמר: "משטרת ישראל ערוכה לתגבור נוכחות במרחב הציבורי ולמתן מענה מיטבי לאוכלוסייה בעת חירום, ולמענה חבלה ובידוד זירות באזורי הנפילות."

"מדובר בעיתוי רגיש מבחינת ההתרחשויות," הוסיף רב ניצב רוני אלשיך, "ומשטרת ישראל מצויה בהיערכות מוגברת אל מול כלל התרחישים הביטחוניים שעלולים להתממש חלילה בחסות הירי, כמו גם מול ההשלכות של האירועים בתחומי הסדר הציבורי, התנועה ותחומים נוספים."

מפקד מחוז דרום, ניצב מוטי כהן, ציין כי המחוז הדרומי "מחויב להמשיך לפעול תוך שילוב זרועות מלא עם צה"ל ויתר גופי הביטחון, החירום וראשי המועצות - על מנת להבטיח ביטחון מקסימלי ומענה מיטבי לתושבים. לצד זה, יש חשיבות רבה לתשומת לב גם לאירועים ולתרחישים בלתי צפויים אחרים."

חייל צנחנים בקרב - CC0

צה״ל- ״חמאס משחק באש״
כן, ששורפת שדות ידוע, מה עוד חדש?

אודות אהרוני לזרוביץ'

אהרוני, מסקר פעילות הקשורה עם אכיפת החוק ואירועים אזרחיים מסוג זה ברחבי הארץ. ניתן לשלוח למערכת ולכתבים תגובות וידיעות במייל: contact@twoday.co.il. טלפון ראשי וה"קו החם" להודעות בזמן אמת ולכתבים: 02-374-1100 (עברית ואנגלית). ניתן גם ליצור קשר עם המערכת והכתבים באמצעות הטופס בדף צור קשר.

כדאי גם לבדוק

מטוסים צבאיים קרב בלתי מאוייש באוינג - בואינג

״הישג היסטורי״ אומר נשיא בואינג בתגובה למטוס הבלתי מאוייש

הטיסה הראשונה של מטוס הקרב הבלתי מאוייש מתוכננת ב-2020.