בס"ד י״ב באדר ב׳ תשע״ט , יום שני , מרץ 18 2019זמן האתר- עירה"ק ירושלים
Home / הקשר האקטואלי / דעות ואקטואליה / ההצגה הטובה בעיר: שי ניצן וגדי סיסו מסבירים איך תופרים תיק
גל הירש (דוברות המשטרה)

ההצגה הטובה בעיר: שי ניצן וגדי סיסו מסבירים איך תופרים תיק

בעל "התיק התפור" גל הירש (קרדיט תמונה: דוברות המשטרה)

ברגעים אלו מתקיים הדיון "הבהול" (בצעקות) אותו כינסה ועדת הפנים של הכנסת. לוועדה כזכור עוד חשבון פתוח בפרשת התיקים שאגר במחסני המשטרה ניצב בדימוס יצחקי, על כל חברי הכנסת.

עבור ראש אגף החקירות והמודיעין החדש יחסית, גדי סיסו, זו טבילת אש ראשונה בוועדה בעניין זה.

סיסו וניצן יתבקשו להסביר, אך יותר נכון להגדיר זאת - להצהיר, את מה שעמלו עליו בפלפול רב עוד בטרם נכנסו בשערי הכנסת; איך נתפר התיק לגל הירש?

במדינה מתוקנת, כותרות החדשות בעוד שעות מעטות היו לדוגמה; 'פרקליט המדינה וראש אגף החקירות במשטרה, הודו כי לגל הירש נתפר תיק בהזמנה. השניים הבטיחו כי דבר שכזה לא יחזור על עצמו.'

אך במדינת ישראל זה לא יקרה, אלא שכל האצבעות כצפוי יופנו ליועץ המשפטי לממשלה הקשיש מר יהודה וינשטיין שפרש לגמלאות והוועדה שככל הנראה לא תיתן יד לחשוף את הצדדים האפלים במדינת ישראל ובמערומיה, לא תפריע ליועמ"ש לשעבר בחוג הקרמיקה או עיסוק אחר בו הוא טרוד הפנסיונר בימים אלו.

כך ייקבר עוד פרק עגום של סיכול ממוקד במדינת ישראל, על ידי סיסו שלגביו ראוי בשלב זה לתת עדיין קרדיט ועל ידי פרקליט המדינה, ניצן, אותו הגדירה נציבת הביקורת על הפרקליטות לשעבר, השופטת הילה גרסטל – שקרן! שאינו ראוי לתפקידו.

 

יהודה וינשטיין - משרד המשפטים

ידוע מי תפר בישראל תיקים

אודות אהרוני לזרוביץ'

אהרוני, מסקר פעילות הקשורה עם אכיפת החוק ואירועים אזרחיים מסוג זה ברחבי הארץ. ניתן לשלוח למערכת ולכתבים תגובות וידיעות במייל: contact@twoday.co.il. טלפון ראשי וה"קו החם" להודעות בזמן אמת ולכתבים: 02-374-1100 (עברית ואנגלית). ניתן גם ליצור קשר עם המערכת והכתבים באמצעות הטופס בדף צור קשר.

כדאי גם לבדוק

ארנק עוני מצב כלכלי כלכלה - CC0

מגיפת העוני בישראל עקב יוקר המחיה על סף התפרצות

מצב העוני קטסטרופלי כשההטבות לח״כים לחודש שווה לסכום שהרוב מרוויחים בשנה - הפער הזה מחליא את הנפש!