בס"ד י״ח באדר ב׳ תשע״ט , יום שני , מרץ 25 2019זמן האתר- עירה"ק ירושלים
Home / חדשות / חדשות כללי / הנשק הסודי של נטע ברזילי נחשף רק ימים לפני הגמר
נטע ברזילי אצל דורון פסקינו - יחצ

הנשק הסודי של נטע ברזילי נחשף רק ימים לפני הגמר

נטע ברזילי אצל דורון פסקינו (קרדיט תמונה: יחצ)

גבירותי ורבותי השיער כן השיער, זה הנשק הסודי שבאמצעותו צפויה נטע ברזילי מעבר לשיר עצמו, לזעזע את המצביעים בתחרות, עם תעוזה ועם משהו אחר מחוץ לקופסא, זאת באמצעות אנשי מקצוע בעלי ניסיון ועם טביעת עין נכונה ובעיתוי הנכון, כך צפויה ברזילי להשתדרג במראה כולו.

ברור... כי לא די בשמלה יוקרתית שעולה עשרות אלפי שקלים ונעליים מעוצבות ככל שיהיו בכדי להשיג מראה מנצח.

ריהאנה, בריטני ספירס, קים קרדשיאן, ניקי מינאז' וכוכבות הוליוודיות נוספות מהשורה הראשונה כבר מזמן מחליפות לוקים מסחררים ושינויים בשיער כמו זיקית. קבלו את המהפך של נטע ברזילי!

מבצע לא פחות סודי מאשר של המוסד

הצוות המיומן המלווה את נטע, כולל את סטייליסט העל איתי בצלאלי ומעצב השיער של הכוכבות אסי שדה, שיהפכו אותה כמעט בין לילה לסטייל אייקון מדובר, כשהכל למעשה נעוץ בשיער!

הצוות המיומן יחד עם דורון פסקינו, כבר הפנים כי הכוכבת זקוקה לטאץ' תואם. לצורך זה הובאו כמעט כל סוגי תוספות השיער האירופאי, טבעי ומובחר.

אז מה זוממים נטע וצוותה לגמר האירוויזיון בליסבון? הסוד הזה שמור בינתיים אף יותר מהמסמכים אשר המוסד הוציא תחת אפם של האיראנים. גורמי יחסי הציבור של פסקינו מסרו כי אמנם הם אינם יכולים לגלות, "אך צפו להפתעות!"

אודות שיר רן

שיר, כתבת כללית ועוזרת כתבים וכתבי חוץ בצוות העורכים. ניתן לשלוח למערכת ולכתבים תגובות וידיעות במייל: contact@twoday.co.il. טלפון ראשי וה"קו החם" להודעות בזמן אמת ולכתבים: 1-800-796-6424+ (עברית ואנגלית).

כדאי גם לבדוק

עו"ד יהושוע גבעון - יחצ

תקדים משפטי: הקלה משמעותית במיסוי חברים בקבוצת רכישה

פסק דין תקדימי במחוזי חיפה: קבוצת רכישה היא כזו שבה יש לרוכש זכויות כנגד הגורם המארגן.