בס"ד ח׳ באלול תשע״ח , יום שבת , אוגוסט 18 2018זמן האתר- עירה"ק ירושלים

= $6349.67 | €5558.26 | £4979.35 | ¥704729.86 | 18/08/2018 09:54
שער הביטקוין שעון ניו יורק ארה״ב
Home / חדשות / חדשות כללי / הנשק הסודי של נטע ברזילי נחשף רק ימים לפני הגמר
נטע ברזילי אצל דורון פסקינו - יחצ

הנשק הסודי של נטע ברזילי נחשף רק ימים לפני הגמר

נטע ברזילי אצל דורון פסקינו (קרדיט תמונה: יחצ)

גבירותי ורבותי השיער כן השיער, זה הנשק הסודי שבאמצעותו צפויה נטע ברזילי מעבר לשיר עצמו, לזעזע את המצביעים בתחרות, עם תעוזה ועם משהו אחר מחוץ לקופסא, זאת באמצעות אנשי מקצוע בעלי ניסיון ועם טביעת עין נכונה ובעיתוי הנכון, כך צפויה ברזילי להשתדרג במראה כולו.

ברור… כי לא די בשמלה יוקרתית שעולה עשרות אלפי שקלים ונעליים מעוצבות ככל שיהיו בכדי להשיג מראה מנצח.

ריהאנה, בריטני ספירס, קים קרדשיאן, ניקי מינאז' וכוכבות הוליוודיות נוספות מהשורה הראשונה כבר מזמן מחליפות לוקים מסחררים ושינויים בשיער כמו זיקית. קבלו את המהפך של נטע ברזילי!

מבצע לא פחות סודי מאשר של המוסד

הצוות המיומן המלווה את נטע, כולל את סטייליסט העל איתי בצלאלי ומעצב השיער של הכוכבות אסי שדה, שיהפכו אותה כמעט בין לילה לסטייל אייקון מדובר, כשהכל למעשה נעוץ בשיער!

הצוות המיומן יחד עם דורון פסקינו, כבר הפנים כי הכוכבת זקוקה לטאץ' תואם. לצורך זה הובאו כמעט כל סוגי תוספות השיער האירופאי, טבעי ומובחר.

אז מה זוממים נטע וצוותה לגמר האירוויזיון בליסבון? הסוד הזה שמור בינתיים אף יותר מהמסמכים אשר המוסד הוציא תחת אפם של האיראנים. גורמי יחסי הציבור של פסקינו מסרו כי אמנם הם אינם יכולים לגלות, "אך צפו להפתעות!"

אודות שיר רן

שיר, כתבת כללית ועוזרת כתבים בצוות העורכים. ניתן לשלוח למערכת ולכתבים תגובות וידיעות במייל: contact@twoday.co.il. טלפון ראשי וה"קו החם" להודעות בזמן אמת ולכתבים: 1-800-796-6424+ (עברית ואנגלית).

כדאי גם לבדוק

אלסקה איירלינס: ״הריח המסריח במטוס נבע ממישהו או משהו״

בתחילת השבוע נחת מטוס אלסקה איירלינס נחיתת חירום בלוס אנג'לס - עתה משנה החברה גירסה אשר למקור הסיבה