בס"ד ט״ז בתשרי תשע״ט , יום שלישי , ספטמבר 25 2018זמן האתר- עירה"ק ירושלים

= $6615.97 | €5631.28 | £5043.72 | ¥745623.23 | 24/09/2018 18:06
שער הביטקוין שעון ניו יורק ארה״ב
Home / יהדות / דסק יהודי / המדינה היהודית? בעיר שראשה סועד כלבים | תפילין מכונים מיסיונריות
-123RF- Kristina Stasiuliene כלב גור ילדה

המדינה היהודית? בעיר שראשה סועד כלבים | תפילין מכונים מיסיונריות

(קרדיט תמונת אילוסטרציה: -123RF\Kristina Stasiuliene)

לא מזמן נדהמה (או שלא לא) העיר תל אביב מפרסום הידיעה כי ראש העיר העומד בראשה סעד כלב להנאתו בטיולו בחו"ל, "אכלתי כלב והיה טעים." ובכלל "מה ההבדל בין פרה לכלב?" תמה אותו ראש עיר, וכינה למעשה את כל מי שלא חושב כמוהו- "צבועים."

את מי שמנה שכזו לא מטרידה אותו לכאורה (כי מי באמת אוכל כלבים בעם ישראל?) להכניס לקרביו, רחמנא ליצלן, הדהימה יותר התנצלותו של הסועד, שהתגאה לא רק בכך, אלא אף כי כיבד את אורחיו בכך שאכל את מה שהם בישלו עבורו.

למזלם של שומעיו, חסך בתגובתו החובב הקולינרי, ראש העיר, את שאר התפריט שלא לומר הקינוח, ומי יודע מה בושל באותה סעודה מכובדת כמנה אחרונה עבור האורח הנכבד.

אך הב לכם מכך, ומה הפלא כי עתה חבר מועצת העיר שכלבים אינם רק נחלת רבים מתושביה כחיית מחמד, מפרסם בתדהמה לדבריו, כי חסיד חב"ד שאת תמונתו הפיץ בפייסבוק כאחרון מבוקשי מדינת ישראל- "הציע לי בלי היסוס ובושה להניח תפילין."

בהמשך מכנה חבר המועצה את הנחת התפילין אחד הדברים המקודשים ביותר בעם היהודי | "מיסיונריות," עוד חושף חבר המועצה כי שוד ושבר, חקירה מהירה שערך העלתה כי החסיד אף הציע לאחרים להניח תפילין, "התברר לי שלא הייתי היחיד" שוק.

לתפארת 70 למדינת ישראל, היהודית (?!?)

[מודעה] מחפש מנעולן אמין בתל אביב? יש כזה! מנעולן.net

אודות מורן בן

מורן כתבת בצוות מגזין טודיי ארה"ב, ולוקחת חלק פעיל בעוסקים בכיסוי יומי של החדשות מישראל. בצוות העורכים עוזרת מורן כתחקירנית בתחומי אקטאוליה. ניתן לשלוח למערכת ולכתבים תגובות וידיעות במייל: contact@twoday.co.il. טלפון ראשי וה"קו החם" להודעות בזמן אמת ולכתבים: 02-374-1100 (עברית ואנגלית). ניתן גם ליצור קשר עם המערכת והכתבים באמצעות הטופס בדף צור קשר.

כדאי גם לבדוק

סרטון של אריה מטופח עומד על שתי רגליו משגע את הרשת

וראלי: סרטון וידאו בו נראה אריה כמו לאחר שיצא מתור אצל מעצב השיער, ניצב על שתי רגליו בפנים נינוחות