בס"ד ט׳ בניסן תשע״ט , יום ראשון , אפריל 14 2019זמן האתר- עירה"ק ירושלים
Home / בראש / בחירות 2019: חבירת הירש לשקד כמוה כדג לדייג
איילת שקד (לע"מ)

בחירות 2019: חבירת הירש לשקד כמוה כדג לדייג

שרת המשפטית היוצאת איילת שקד (קרדיט תמונה: לע"מ)

שעות לאחר ההודעה על הקדמת הבחירות, בעוד שלא מדובר היה בנבואה אלא בתובנה כי מגוון ההפתעות, הגימיקים והמוזרויות שיאפיינו את מערכת הבחירות של 2019 לא ישעממו את תושבי ישראל, אכן זה מה שהתרחש ועוד רוחש וגועש.

רבים כבר ציינו כי הם מתכוונים לנצל את 'יום החופש' לטיול, למשל נסיעה לאירופה תעלה ביום הבחירות רק 250 שקלים. תושבי מדינת ישראל סוף-סוף הפנימו את הפער הבלתי נסבל של השכר הגבוה וההטבות המופרזות אותן מקבלים מי שנחשבים כביכול לנבחרי העם.

גל הירש (דוברות המשטרה)

גל הירש- רוץ לבד! (קרדיט תמונה: דוברות המשטרה)

חברות בכנסת היא-היא הביזנס הטוב ביותר במדינת ישראל

אכן מתסכל, ועל כך גם דובר Twoday, כי חברות בכנסת היא-היא הביזנס הטוב ביותר במדינת ישראל, בעוד שמציאותם הכלכלית של תושביה מתברר, פחות או יותר להיפך. יתרה מכך, מאכזב כי המעמד לו זוכים הנבחרים, שנועד בין השאר על מנת לאפשר להם לפעול לטובת מי שהצביע עבורם, מנוצל באופן שונה מהרצוי והמצופה מצד האזרחים, ומסתמן כי ככל שהזמן בשלטון רב יותר, כך הדאגה לענייני הבוחרים רק הולכת ופוחתת.

אך דבר אחד אף הזוי לא פחות, ובינתיים מוחזק בגדר שמועה בלבד, נודע אמש (רביעי). אף על פי שידוע כי שלא כמו עם סקרים, שאין לקחת אותם כגורם מדויק ומכריע, שמועות על פי רוב, מקורן בהדלפה בדרך זו או אחרת.

אם כן, השמועה אומרת כי מי שנתפר לו תיק 'אינסטנט' שכזה, וכך לא זכה לגיבוי מאף גורם בפוליטיקה באופן גורף, וכמו שאומרים "נזרק לכלבים", בנס ובשן ועין ניצל מכמה שנים ב'סוויטה של אולמרט' במעשיהו – גל הירש, הוא ולא אחר, חובר ללא אחרת מאשר שרת המשפטים, איילת שקד.

רוני אלשיך ויורם הלוי בסוכות סמוך לעזיבתו של אלשיך את ההמשטרה - סרטון דוברות המשטרה

אלשיך והלוי- שניהם בחוץ, והלוי קוראת לתפירת תיקים: רדיפה בלתי מבוקרת (קרדיט תמונה: מתוך סרטון דוברות המשטרה)

ניצב הלוי קורא לתפירת תיקים: רדיפה לא מבוקרת

ניצב יורם הלוי שפרש לאחר שנרדף עד חרמה עת הגיע יומו להתמנות כמפכ"ל המשטרה, אמר בטקס הפרידה כי "אין גיבוי ואין פרגון" בארגון, עוד טבע הלוי לאחר שתקף בעקיפין את המפכ"ל לשעבר אלשיך, מושג חדש לתפירת תיקים, את התופעה מכנה הניצב: "רדיפה לא מבוקרת."

ולמה זה מדהים?! כי היפותטית, היה וגל הירש היה מוצא עצמו מורשע, והיפותטית היה פונה לצמד הרשעים שקד את רובי, בבקשת חנינה, זו הייתה, תאורטית, מספקת לרובי את התירוץ, והאחרון, כנשיא ההזוי בהיסטוריה, היה כבר ברשעותו המשוערת, חורז את חרוזיו בהודעה לקונית שמטרתה המשך שהייתו של הירש בתא הכלא.

לכן, מה יותר מוזר יכול להיות בחיבור כזה בן גל הירש לאיילת שקד, במפלגתה, ממש כפי שאומרת הכותרת: זה כמו שדג יחבור מרצונו לדייג שכמעט דג אותו שנייה אחת קודם לכן.

הירש, רוץ לבד! אם יש לך קהל, מה טוב ואם לאו, כדאי לך לדעת זאת עכשיו ולא לגלות זאת במועד מאוחר יותר ולהתאכזב פעמיים, ודי לחכימא ברמיזא.

אודות שלום בן

שלום בן, כתב טודיי. מעבר לכתבות אקטואליה כותב בן גם מאמרי דעה. ניתן לשלוח למערכת ולכתבים תגובות וידיעות במייל: contact@twoday.co.il. טלפון ראשי וה"קו החם" להודעות בזמן אמת ולכתבים: 1-800-796-6424+ (עברית ואנגלית).

כדאי גם לבדוק

הרב הראשי של מרוקו האדמו"ר יאשיהו פינטו שליט"א - שובה ישראל

האדמו״ר יאשיהו פינטו מונה כרב וכדיין הראשי של מרוקו

בטקס מרגש מונה האדמו״ר רבי יאשיהו פינטו שליט״א בתמיכת המלך לרבה הראשי של מרוקו וקיבל מעמד דיפלומטי.