בס"ד ח׳ באלול תשע״ח , יום ראשון , אוגוסט 19 2018זמן האתר- עירה"ק ירושלים

= $6358.42 | €5571.07 | £4986.21 | ¥705866.4 | 18/08/2018 20:28
שער הביטקוין שעון ניו יורק ארה״ב
Home / בחדשות / הרבה ישראלים לא מודעים כלל לנושא של החזר מס או שמפחדים לבקש
מס מאסטר - יחצ

הרבה ישראלים לא מודעים כלל לנושא של החזר מס או שמפחדים לבקש

לוגו מס מאסטר (קרדיט תמונה: יח"צ)

שכירים ומרוויחים 6,000 ש”ח ומעלה?

מי שגר כאן בארה"ב יודע כי בכל סוף שנה הסבירות כי על פי החוק האמריקאי מגיע לו החזרי מס והיה והרוויח משכורת מגובה מסוים בהחלט קיימת. עתה טוענים כי גם במדינת ישראל יש סיכוי של 90% שמגיע לכם הרבה כסף בחזרה.

מיזם חדשני ומהפכני בישראל מציע בדיקת זכאות להחזר מס ללא עלות 24 שעות ביממה. זכאות להחזר מס יכולה להיות מתשלום מס עודף אך גם מסיבות נוספות כגון נקודות זיכוי או הטבות מס שונות.

בעבר, מי שרצה לקבל החזר מס היה אמור לפגוש רואה חשבון, להגיש טפסים מסודרים עם כל האישורים הנדרשים, לרבות חישובי השכר שלכם, אישורים על נקודות זיכוי שמגיעות לכם או על טעות שביצע המעסיק וכל זה עוד לפני הידיעה אם מגיע החזר כלשהו.

מערכת להערכת החזרי המס

מס מאסטר מפשטת את העניין ומשיקה אתר נוח וידידותי המבצע עבור הלקוח הערכה על בסיס המידע המסופק לו וכן הערכה גסה למדי של הסכום לו יהיה זכאי. על אף שמדובר בהערכה, אם המערכת מציעה להגיש בקשה לקבלת החזר, בהחלט ייתכן שהיא צודקת.

לאחר שהלקוח הזין את הנתונים לאתר וקיבל תשובה כללית לגבי סיכויי ההצלחה, צוות האתר יקבל מהלקוח את הניירת הנדרשת על מנת לקדם את התהליך.

נועם שץ, מנכ"ל מס מאסטר: "הגענו למסקנה שהרבה ישראלים לא מודעים כלל לנושא של החזר מס ואם הם כן שמעו על זה אז ההתעסקות בדבר מייאשת אותם. כך, הם מפסידים מאות ואלפי שקלים שמגיעים להם. עד כה אנו חווים הצלחה מעל למצופה בארץ והאתר הצליח להחזיר למעל 10,000 לקוחות בממוצע כ 8,000 ש”ח ללקוח בודד, כספים שכאמור שכבו להם בקופת האוצר ללא דורש."

אודות מאירה פלורין

מאירה, כתבת כלכלית המסקרת חדשות כלכלה וטכנולוגיה בעיקר, מהעולם וגם מהארץ. ניתן לשלוח למערכת ולכתבים תגובות וידיעות במייל: contact@twoday.co.il. טלפון ראשי וה"קו החם" להודעות בזמן אמת ולכתבים: 1-800-796-6424+ (עברית ואנגלית).

כדאי גם לבדוק

נחש בואה כרוך על תיבת דואר בקנזס - Overland Park Police

לא קיבל מכתבים לאחר שנחש ענק נכרך סביב תיבת הדואר שלו

הקצינים ניסו לשכנע את הרשות לבעלי החיים, ״להניח את הנחש מתחת לשולחנו של מפקד התחנה אבל הם לא הסכימו״