בס"ד י׳ בניסן תשע״ט , יום שני , אפריל 15 2019זמן האתר- עירה"ק ירושלים
Home / טכנולוגיה ומדע / סלולרי וגאדג'טים / טראקס זכתה בפרס Deloitte 2016 לחדשנות טכנולוגית
טלפון נייד אפליקציה חברת טראקס - יח"צ

טראקס זכתה בפרס Deloitte 2016 לחדשנות טכנולוגית

בתמונה אילוסטרציה: אפליקציה (קרדיט: יח"צ)

Trax image recognition מדורגת במקום החמישי ב- Deloitte 2016 Technology Fast 50.

30 נובמבר 2016 - חברת טראקס (Trax image recognition) הוכתרה לאחת מחברות הטכנולוגיה הישראליות הצומחות ביותר בתחרות שקיימה פירמת רואי החשבון והייעוץ העסקי הבינלאומית, דלויט. טראקס זכתה בפרס Deloitte 2016 Technology Fast 50 על הפגנת חדשנות טכנולוגית, יזמות וצמיחה.

טראקס דורגה במקום החמישי בתחרות 50 החברות הצומחות של דלויט בזכות גידול של 3169% בהכנסות בין השנים 2012-2015.

תכנית Deloitte 2016 Technology Fast 50 מדרגת את 50 חברות הטכנולוגיה הפרטיות או הציבוריות בישראל שהציגו צמיחה מהירה
בהתבסס על שיעור הגידול בהכנסותיהן במהלך ארבע השנים האחרונות.

מר יואל בר-אל, מנכ"ל ומייסד שותף בטראקס, ייחס את הצלחת החברה למסירות ולכישרון של עובדי החברה ולחדשנות טכנולוגית פורצת דרך של פלטפורמת הראייה הממוחשבת שלה. "אנו גאים בהכרה בביצועינו בתעשיית הטכנולוגיה", אמר בר-אל, "פרס ה- Fast 50 הינו הישג גדול עבור טראקס ונותן ביטוי לעבודה הקשה, לנחישות, ליושרה ולחזון של החברה. אנו מאמינים שהפתרונות והשירותים החדשניים שלנו, מגדירים מחדש את תעשיית מוצרי הצריכה והקמעונאות".

במהלך השנים האחרונות, טראקס זכתה להכרה בינלאומית כמובילה בפתרונות ראייה ממוחשבת בתעשיית הקמעונאות. טכנולוגיית החברה הוכחה כמגדילה הכנסות ומפחיתה עלויות תפעוליות בחנויות. בכך מייצרת טראקס ערך רב עבור חברות מוצרי צריכה וקמעונאים בשוק גם יחד.

שלי תשובה, ראש חטיבת תעשיות הטכנולוגיה, מדיה וטלקום בדלויט ישראל אמר, כי "תוכנית Deloitte 2016 Technology Fast 50 מדרגת חברות בישראל על בסיס גידול בר-קיימא בהכנסותיהן במהלך ארבע שנים האחרונות. השתייכות ל-50 חברות הטכנולוגיה הצומחות בקצב המהיר ביותר היא אינדיקציה מצוינת לצפוי לטראקס בעתיד".

אודות אהרוני לזרוביץ'

אהרוני, מסקר פעילות הקשורה עם אכיפת החוק ואירועים אזרחיים מסוג זה ברחבי הארץ. ניתן לשלוח למערכת ולכתבים תגובות וידיעות במייל: contact@twoday.co.il. טלפון ראשי וה"קו החם" להודעות בזמן אמת ולכתבים: 02-374-1100 (עברית ואנגלית). ניתן גם ליצור קשר עם המערכת והכתבים באמצעות הטופס בדף צור קשר.

כדאי גם לבדוק

התמכרות לסמארטפון סלולרי - CC0

אייפון חוגג בר-מצווה בקרוב, עם תחזית להאטה מדאיגה במכירות

מצד שאיפתם ״להפתיע״, ולמרות הדגמים החדשים, כל שיש להם לחדש לצרכנים זה המחיר.