בס"ד ח׳ באלול תשע״ח , יום שבת , אוגוסט 18 2018זמן האתר- עירה"ק ירושלים

= $6343.51 | €5555.66 | £4974.52 | ¥704048.5 | 18/08/2018 09:54
שער הביטקוין שעון ניו יורק ארה״ב
Home / חדשות / כותרות / איש הקולנוע שניסה לתעד ג'ירף ננגח והונף כמה מטרים באוויר אל מותו
Carlos Carvalho קרלוס קרבאליו - פייסבוק

איש הקולנוע שניסה לתעד ג'ירף ננגח והונף כמה מטרים באוויר אל מותו

יוצר הסרטים המנוח קרלוס קרבאליו (קרדיט תמונה: פייסבוק)

איש קולנוע דרום אפריקאי עטור פרסים, נהרג לאחר שננגח בראשו והועף באוויר על ידי ג'ירף אותו ניסה לצלם.

קרלוס קרבאליו, היה בן 47, כשהסריט סדרה על משפחה בריטית בדרום אפריקה, ומת מפצעיו לאחר ההתקלות עם החיה כאשר שניסה להשיג תקריב של ג'ראלד הג'ירף.

תוך שקרבאליו מנסה להתמקם מקרוב כדי להסריט ראש בראש את הג'ירף אשר לא מוכר כחיה תוקפנית, נגח לפתע ג'ראלד ללא כל התראה או הפגנת אי נוחות מהתקרבותו של אומן הקולנוע, הפגיעה הישירה בראשו של הבמאי העיפה אותו אותו כמה מטרים באוויר מה שהוביל להתרסקותו על הקרקע לאחר מכן.

איש הקולנוע סבל מפגיעות ראש ופציעות קשות מאוד כתוצאה מכך. היוצר הובהל מיד אל בית החולים מילפארק ביוהנסבורג, אך שם נקבע מותו.

גי'רף - Stefan Krause CC

גי'רף, לא נחשב לחיה קטלנית (קרדיט תמונת אילוסטרציה: Stefan Krause CC)

"בלב עצוב מאוד אנחנו צריכים להודיע על מותו של קרלוס קרבאליו, אחד האהובים שלנו. קרלוס צילם סדרה בגלן-אפריקה שם חווה התנגשות קטלנית עם ג'ירף על הסט. הוא הוטס לבית החולים מילפארק אבל נכנע לפצעיו. המחשבות שלנו ותנחומינו יוצאים אל משפחתו של קרלוס וחבריו בזמן עצוב מאוד זה. הוא יחסר מאוד." כך פרסם צוות ההפקה בפוסט שהועלה בפייסבוק.

קרבאליו זכה באריה הכסף בפסטיבל קאן בשנת 2003 עבור פרסומת אותה יצר במסגרת שירות לציבור- "Childline". הוא היה גם קיבל עיטור כבוד מהאקדמיה בדרום אפריקה בשנת 2014 על סרטו "הממלכה הנשכחת."

למרות הפגיעה הפטאלית בבן אדם, אומר ריצ'רד בוקר, שמשפחתו מחזיקה באכסניה שם צולם הסרט האחרון של קארוולאו, ג'רלד הג'ירף לא יוכנס להסגר.

אודות ג'ו רוסנקראנץ

ג'ו מסקר חדשות מהעולם ולעתים אייטמים הקשורים גם לישראל בהיבט הבינלאומי. ניתן לשלוח למערכת ולכתבים תגובות וידיעות במייל: contact@twoday.co.il. טלפון ראשי וה"קו החם" להודעות בזמן אמת ולכתבים: 1-800-796-6424+ (עברית ואנגלית).

כדאי גם לבדוק

אלסקה איירלינס: ״הריח המסריח במטוס נבע ממישהו או משהו״

בתחילת השבוע נחת מטוס אלסקה איירלינס נחיתת חירום בלוס אנג'לס - עתה משנה החברה גירסה אשר למקור הסיבה

תגובה אחת

  1. גם לג'ירף עולה הסעיף שדוחפים לו מצלמה לפנים