בס"ד ח׳ באלול תשע״ח , יום ראשון , אוגוסט 19 2018זמן האתר- עירה"ק ירושלים

= $6361.47 | €5572.56 | £4988.6 | ¥706648.93 | 18/08/2018 20:29
שער הביטקוין שעון ניו יורק ארה״ב
Home / חדשות / כותרות / קאמבק? שווי הביטקוין שירד היום לכ-$5900 עומד עתה על $7,600
ביטקוין - 3dsculptor-123RF

קאמבק? שווי הביטקוין שירד היום לכ-$5900 עומד עתה על $7,600

הביטקוין ממשיך להקרין בשלב זה יציבות ויכולת התאוששות (קרדיט תמונה: 3dsculptor-123RF)

מסתמן כי שוק הקריפטו ממשיך להתאושש, זאת לאחר מספר ימים בהם חווה השוק ירידות שערים. העליה התאפשרה לאחר שעבר זמן העיכול של המשקיעים במטבעות הדיגיטליים, מול רצף של רגולציות המקשות על המסחר במטבעות המבוזרים, בעיקר בסין ובדרום קוריאה, והמלחמה למעשה שהכריזו הבנקים הגדולים באצטלה של איסור רכישת המטבעות באמצעות כרטיסי אשראי, מחשש לחובות לקוחותיהם, כך לטענתם.

העליה המאפיינת את הביטקוין נכונה אף לגבי רוב המטבעות הקריפטוגרפים הנסחרים הערב (שלישי) שעון ניו יורק.

מוקדם מלומר כי מדובר בקמבק, זאת למרות כי צפינו בתחילת השבוע כי לביטקוין יציבות מספקת כדי לחזור בשלב ראשון לערך של כ-$9,000.

מדובר בשוק המתאפיין בתנודות קיצוניות ללא מגמה הנסמכת על פקטורים מציאותיים, כמו גם כי לדבר משתנים רבים, כך שכל הצהרה נוספת על הגבלות בסחר שוק הקריפטו, עלולה לשוב ולתת את אותותיה בשטח.

מוקדם יותר השבוע פרסמנו ראיון שנתן מיליונר הביטקוין הצעיר, אריק פינמן. בראיון אמר פינמן כי הוא אישית ממליץ שלא לברוח ולמכור את הביטקוין שעוד צפוי להביא למשקיעים בו "דיבידנדים ענקיים". כך לדבריו.

אין במאמר זה להמליץ על השקעה בשוק המטבעות הדיגיטליים ובביטקוין בפרט, מדובר בשוק שאינו יציב כלל ובהשקעה אשר נחשבת כהשקעה בסיכון גבוה מאד.

אודות מאירה פלורין

מאירה, כתבת כלכלית המסקרת חדשות כלכלה וטכנולוגיה בעיקר, מהעולם וגם מהארץ. ניתן לשלוח למערכת ולכתבים תגובות וידיעות במייל: contact@twoday.co.il. טלפון ראשי וה"קו החם" להודעות בזמן אמת ולכתבים: 1-800-796-6424+ (עברית ואנגלית).

כדאי גם לבדוק

נחש בואה כרוך על תיבת דואר בקנזס - Overland Park Police

לא קיבל מכתבים לאחר שנחש ענק נכרך סביב תיבת הדואר שלו

הקצינים ניסו לשכנע את הרשות לבעלי החיים, ״להניח את הנחש מתחת לשולחנו של מפקד התחנה אבל הם לא הסכימו״

תגובה אחת

  1. התחלתי לקבל התראות גוגל ניוז של "טודיי" והייתי די סקפטי לגבי הנכתב במאמרי הקריפטו, ובפרט כי אתם פשוט אומרים הפוך מכולם, הערב הרגשתי במצפוני לומר לכם כי אני מוריד בפניכם את הכובע, ניכרת זהירות רבה בדברים אך באומץ ראוי לציון, סיקרתם את הימים האחרונים גם כנגד רייטינג שהייתם יכולים לקבל לו זרמתם עם הנבואות השחורות שצעקו "בועה" ו"התרסקות". זכיתם בקורא חדש, כפי שצינתם לא ניתן לדעת מאומה בשוק הזה, אך לפחות יש מי שעומד בפרץ לתת את האמת בזמנה ומבלי לפחד מהירידות בשוק שמא צפויות או לא בעתיד. סטיב.