בס"ד ט׳ במרחשון תשע״ט , יום חמישי , אוקטובר 18 2018זמן האתר- עירה"ק ירושלים

= $6608.2923141 | €5662.1076352 | £5045.655863754 | ¥726048.3648172 | 17/10/2018 23:59
שער הביטקוין שעון ניו יורק ארה״ב
Home / המִיקְס / סופה שלא סערה- בפעם הבאה לא יאמינו לגוזמאות התקשורת
עץ בגשם לילה בצפת - חדשות טודיי

סופה שלא סערה- בפעם הבאה לא יאמינו לגוזמאות התקשורת

חמישי בלילה בצפת, גשום וערפילי בהמתנה ל'סופה הגדולה מאי פעם' (קרדיט תמונה: חדשות טודיי)

רבבות בישראל שינו תכניות, לא הופיעו ללימודים במסגרת ההשכלה הגבוהה, הצטיידו והסתגרו לקראת 'הסופה הגדולה מאי-פעם' שאמורה היתה להתחולל בישראל במהלך סוף השבוע, כך על פי הכותרות הבומבסטיות בתקשורת הישראלית, טרם החל לרדת קצת (יחסית) גשם בארץ.

עתה בדיעבד כשכבר ברור כי תחת כל הגדרה בינלאומית סופה לא התרחשה בשטחי ארץ הקודש, ובודאי שלא התחוללה כאן סערה בסדר גודל כלשהו, ניתן לומר כי 'סערה' כזו אף לא היתה מדווחת, לו מזג אוויר חורפי זה היה נחלת כל אזור אחר בעולם המערבי.

אז נכון שבישראל השחונה מגשמים כל טיפת גשם מהווה ברכה ואטרקציה, אך הניסיון להלך אימים על הציבור בעבור כותרות, מסתמן כדבר שהפך למאוס מאד בעיני הציבור בישראל ואף בקרב הישראלים הרבים בארה"ב, אשר היו מודאגים מה יהיה על בני משפחתם בארץ.

ממש כמו הסיפור על הנער המשועמם רועה הצאן, שחשב להפיג את שעמומו וצווח "זאב זאב," פעמיים ושלוש רצו רבים מהכפר להציל אותו ואת עדרו מן הזאב. לבסוף הזאב אכן הופיע, אך איש כבר לא שעה לקריאותיו של הנער.

כך צפויה להיות גורלה של תקשורת המיינסטרים בישראל, ואף התקשורת האלטרנטיבית ברשתות החברתיות, וכן של כל ערוץ שימשיך בשיטה זו של קריאת "זאב זאב."

מדהים אף יותר לקרוא את המאמרים שלאחר הגשם בתקשורת הישראלית. מדובר בגיבוב של סיפורים יחידים המתארים אירועים שעשויים להתרחש ואף מתרחשים בכל יום, עם קצת תמונות רטובות המתעדות את היום המבורך בגשמי הברכה, ולו רק בכדי להצדיק בדיעבד את הכותרות המנופחות.

אודות ג'ו רוסנקראנץ

ג'ו מסקר חדשות מהעולם ולעתים אייטמים הקשורים גם לישראל בהיבט הבינלאומי. ניתן לשלוח למערכת ולכתבים תגובות וידיעות במייל: contact@twoday.co.il. טלפון ראשי וה"קו החם" להודעות בזמן אמת ולכתבים: 1-800-796-6424+ (עברית ואנגלית).

כדאי גם לבדוק

מבזק טודיי - טודיי Twoday Breaking News

הזכייה המקסימלית בהגרלת המגה עלתה ל-900 מיליון דולר

לאחר שלא זכה אף כרטיס בהגרלת המגה מיליון בסכום של יותר מ-600 מיליון דולר, זינק

תגובה אחת

  1. רגע, אז לא תהיה סופה?…