בס"ד י״ח באדר ב׳ תשע״ט , יום שני , מרץ 25 2019זמן האתר- עירה"ק ירושלים
Home / בחדשות / סוף לריבוי הכבלים עם תחנת העגינה של טושיבה
תחנת עגינה ללפטופ טושיבה (יחצ)

סוף לריבוי הכבלים עם תחנת העגינה של טושיבה

בתמונה: תחנת עגינה ללפטופ טושיבה- כבל אחד עושה את הכל (קרדיט: יח״צ)

ה- Thunderbolt 3- תחנת העגינה החכמה לחיבור המחשב הנייד של המשתמש העסקי וגם לסביבה הביתית, מאפשרת חיבור פשוט ויחיד של הלפטופ לסביבת העבודה השולחנית.

כרגע מדובר בהתאמה לסדרת מחשבי ה-Portégé X20W-D, ל-X30-D ולקו מחשבי ה- Tecra X40-D תוך שהאפשרות החדשה חוסכת מהמשתמש שנע הין בית הקפה, לפגישה והבית והמשרד, את 'כאב הראש' הכרוך בחיבור של אינספור כבלים, בכל פעם שהוא יוצא וחוזר לשולחן העבודה שלו.

חיבור Thunderbolt 3/USB Type C יכול לחבר למחשב הנייד עד 13 אביזרים/מכשירים פריפריאליים בחיבור אחד. החידוש הנוסף מאפשר לכבל לא רק להעברת הנתונים, אלא גם לטעינת המחשב באותו זמן.

תקציר המפרט הטכני

תחנת העגינה החדשה תואמת לכל סוגי החיבורים האפשריים כיום: שני חיבורי HDMI, 4 חיבורי USB 3, כשאחד משמש לתמיכה במצב טעינה ו׳שינה׳, שני חיבורי USB Type C, חיבור Display Port, חיבור Mini Display Port, כמו גם חיבורי VGA, LAN וחיבור אוזניות או מיקרופון.

פרטים על מהירות העברת הנתונים

התחנה אף ערוכה להשתמש בשני מחברי ה-HDMI להציג מידע במקביל על שני מסכי 4K. מהירות העברת הנתונים היא עד 40 Gbits. בסך הכל תומכת תחנת העגינה בעד 3 מסכים חיצוניים או שני מסכים ומסך מחשב נייד.

לדברי רז דרבי, מנכ״ל ״מפעיל״, תחנת העגינה שהיא מהמתקדמות בסוגה כיום, מספקת בסיס לשימוש גמיש במחשבי הפרימיום של טושיבה, הן במשרד בעסק והן בעבודה מהבית. ״חיבור ה- Thunderbolt הינו חיבור חדש יחסית, שמאפשר העברת אינפורמציה באיכות וידאו ואודיו גבוהה לרבות טעינה - דרך מחבר אחד. צריך לזכור שלפני כן, היינו זקוקים למספר רב של מחברים שונים
כדי לחבר סוגי חומרה שונים – כשכל אחד דרש את הכבל שלו. התוצאה היתה פלונטר שלם של כבלים....״

לדברי דרבי, הייחודיות במוצר החדש של טושיבה טמון בעובדה שניתן לחבר כמה תחנות עגינה יחדיו - בשרשור מצב המתאים למרכזי מעקב וניהול מרובי מסכים וכי ניתן לעבוד מתחנה אחת על שלושה מסכים פתוחים באיכות גבוהה ביותר. ״התחנה החדשה משפרת משמעותית את חוויית העבודה ואת נוחותה ומעלה משמעותית את פרודוקטיביות העובד״, אומר דרבי.

המחיר כ-1700 שקלים כולל מע״מ.

אודות תהילה מור

תהילה משמשת ככתבת ותחקירנית בצוות העורכים בארה"ב. ניתן לשלוח למערכת ולכתבים תגובות וידיעות במייל: contact@twoday.co.il. טלפון ראשי וה"קו החם" להודעות בזמן אמת ולכתבים: 1-800-796-6424+ (עברית ואנגלית).

כדאי גם לבדוק

אלפי ילדים יקבלו מחשבים בתקציב של 4 מיליון שקלים

קבוצת מלם תים זכתה במכרז לאספקת מחשבים ותמיכה טכנית בפרוייקט מחשב לכל ילד