בס"ד ח׳ באלול תשע״ח , יום ראשון , אוגוסט 19 2018זמן האתר- עירה"ק ירושלים

= $6364.31 | €5575.7 | £4990.82 | ¥706976.91 | 18/08/2018 20:30
שער הביטקוין שעון ניו יורק ארה״ב
Home / בחדשות / עוד תעודת עניות לספורט הישראלי: ״האש שבתוכי כבתה לגמרי״
ירדן ג'רבי מירי רגב (הליכוד חזק ברשת)

עוד תעודת עניות לספורט הישראלי: ״האש שבתוכי כבתה לגמרי״

ירדן ג'רבי והשרה מירי רגב, לאחר שזכו נבחרי הציבור לליטרת היח״צ על חשבונם, הספורטאים עדיין מעניינים אותם? (קרדיט תמונה: הליכוד חזק ברשת)

ירדן ג'רבי (28) זוכת מדליית הארד במסגרת המשחקים האולימפיים בריו הודיעה על פרישתה ממשחק ג'ודו תחרותי.

לכתחילה העריכו כי פציעתה של ג'רבי גרמה לה להחלטה אולם עתה נודע כי מדובר בסיבה אחרת לחלוטין.

"ככל שהמשכתי להתאמן הרגשתי שהמוטיבציה שלי הולכת ודועכת… לצערי האש שבתוכי כבתה לגמרי." אמר ג'רבי במסיבת העיתונאים.

הספורט הישראלי שסופג מאז הקמת המדינה ורשות הספורט, אכזבות בלי סוף, תוך סיפורים על מצוקות הספורטאים, שוב מאותת היום שמא כפי שאמרו לא פעם, כבר עדיף שלא לנסות אם לא מתכוונים לגדל ספורטאים צעירים כמו בכל מדינה אחרת הדואגת לספורטאים לכל אורך הדרך.

נראה כי בישראל, נועד הספורט ההישגי למטרת יחסי ציבור הן של שרת הספורט מירי רגב ואף של ראש הממשלה בנימין נתניהו והנשיא רובי ריבלין.

כל הישג, זוכה מיד לזימון בהול של התקשורת למשרדי הבכירים לתיעוד מלא- החל משיחת הטלפון בה מברכים נבחרי הציבור את הזוכה והן ל"טקס" במשרדם שם נערך נוהל מישוש המדליות.

אם מסתכלים בארכיון הסיפורים הדומים לזה של ג'רבי, הדבר מצביע על דפוס קבוע של התייחסות המדינה לנושא וככל שינסו לצבוע את הפרישה בצבעים אחרים, ולמרות כי ג'רבי גאה במדינה כפי שהיא מציינת, עדיין השורה התחתונה והמציאות לא תשתנה – פשוט בושה.

אודות מורן בן

מורן כתבת בצוות מגזין טודיי ארה"ב, ולוקחת חלק פעיל בעוסקים בכיסוי יומי של החדשות מישראל. בצוות העורכים עוזרת מורן כתחקירנית בתחומי אקטאוליה. ניתן לשלוח למערכת ולכתבים תגובות וידיעות במייל: contact@twoday.co.il. טלפון ראשי וה"קו החם" להודעות בזמן אמת ולכתבים: 02-374-1100 (עברית ואנגלית). ניתן גם ליצור קשר עם המערכת והכתבים באמצעות הטופס בדף צור קשר.

כדאי גם לבדוק

נחש בואה כרוך על תיבת דואר בקנזס - Overland Park Police

לא קיבל מכתבים לאחר שנחש ענק נכרך סביב תיבת הדואר שלו

הקצינים ניסו לשכנע את הרשות לבעלי החיים, ״להניח את הנחש מתחת לשולחנו של מפקד התחנה אבל הם לא הסכימו״

תגובה אחת

  1. מדויק מאד מורן, ואכן בושה, זה בדיוק מה שחשתי כשראיתי את ירדן. היא אולי כלפי חוץ גאה במדינה, ובכל זאת המדינה נתנה לה את ההזדמנות, אך אדם שזכה במדליה ודי בפסגת העולם בתחום, לא מתבטא בצורה כזו אם הכל טוב… מסביב.