בס"ד ט״ו באדר א׳ תשע״ט , יום שלישי , פברואר 19 2019זמן האתר- עירה"ק ירושלים
Home / חדשות / כותרות / ארזים הקצתה דירות בסטנדרט גבוה ל'מחיר למשתכן' במגדל העמק
נדל"ן דיור מגדל העמק - ארזים (ג.י.א)

ארזים הקצתה דירות בסטנדרט גבוה ל'מחיר למשתכן' במגדל העמק

נדל"ן דיור במגדל העמק (קרדיט תמונה: ארזים (ג.י.א) )

חברת ארזים (ג.י.א) מקבוצת אורון אחזקות והשקעות בונה בימים אלה את פרויקט "מגדל העמק CONCEPT", הכולל 88 יחידות דיור ובנייתו צפויה להסתיים לקראת אפריל 2020.

למרות שהחברה לא נקלעה לקושי למכור את הדירות, יצאה החברה בצעד נדיר והחליטה להקצות חלק מהדירות בפרויקט המבוקש לטובת שיווק במסגרת תכנית 'מחיר למשתכן'.

"למרות שהדירות נמכרו בקצב מהיר במיוחד, החלטנו להיענות לקול הקורא של משרד השיכון, ולאפשר מכירתן של 34 יח"ד בפרויקט במסגרת תכנית מחיר למשתכן.

בחישוב מאוד פשוט, הבנו שהמחיר לדירה יירד עבור הזוגות הצעירים, אבל עבורנו- הרווח ממכירתה לא ישתנה משמעותית וזאת לאור ההסדר המיוחד שהגענו עם משרד הבינוי והשיכון. ואם כבר נפלה בחלקנו ההזדמנות לעזור לזוגות הצעירים באזור- למה שלא נעשה זאת?", אומר גל קסטל, מנהל השיווק של חברת 'ארזים' (ג.י.א).

"מדובר בפרויקט שאנחנו מאוד גאים בו", הוסיף מנהל השיווק, "הפרויקט ממוקם בנקודת הנוף הטובה ביותר במגדל העמק והוא זוכה לפופולאריות רבה בעיר, כאשר 30 יחידות הדיור הראשונות בפרויקט 'נחטפו' תוך שבועות ספורים".

גל קסטל - ארזים (ג.י.א)

גל קסטל מנהל השיווק (קרדיט תמונה: ארזים (ג.י.א) )

עבור הזוגות הצעירים, מדובר בהזדמנות של ממש. הדירות נבנות בסטנדרט גבוה במיוחד, כאשר מראש הן הותאמו לשיווק לקהל הרחב.

בחברה מדגישים כי הפרויקט הופך לכדאי במיוחד, כאשר זכאי משרד הבינוי והשיכון שיזכו לרכוש דירה בהגרלה בפרויקט, יהיו זכאים גם למענק מדינה בגובה של 60,000 ₪, מעבר למחיר המיוחד שניתן יהיה לרכוש במסגרת ההגרלה.

"במסגרת ההסדר שהושג עם משרד השיכון אנחנו יכולים להקצות דירות לזכאים, כשבעצם כולם מרוויחים. הזוגות הצעירים יקבלו הנחה שנעה בין 120-150 אל"ש ממחיר השוק על הדירה, ובנוסף גם 60,000 אל"ש מענק מדינה. סה"כ כ-200 אל"ש הנחה על הדירה", אמר עוד, קסטל.

עבור הציבור, מדובר באמירה חברתית משמעותית, שמאפשרת הזדמנות שווה לכל הבאים מרקעים כלכליים ותרבותיים שונים ובחברת ארזים (ג.י.א) מקווים מאוד שהמדינה תלמד מהמודל המוצלח של מגדל העמק, ותיישם אותו במקומות רבים נוספים.

על מנת להקל עוד על הרוכשים, מציעה חברת ארזים (ג.י.א) אפשרות לקבלת הלוואת גישור של עד 800,000 ₪ לתקופה של 24 חודשים ללא ריבית.

מנהל השיווק סיכם ואמר כי, "24 הדירות האחרונות שנותרו בפרויקט הן הזדמנות נדירה לרוכשים, ומתוך הבנה של האפשרויות הנפלאות שמציע הפרויקט, אנו באים לקראת הרוכשים- הן במחירי הדירות המיוחדות והן באפשרות להלוואת גישור, שמקלה על הרוכשים. מדובר בפרויקט בעל יתרונות אדירים, היות והוא נמצא כבר בעיצומה של הבניה ובמיקום הטוב ביותר במגדל העמק."

 

אודות מאירה פלורין

מאירה, כתבת כלכלית המסקרת חדשות כלכלה וטכנולוגיה בעיקר, מהעולם וגם מהארץ. ניתן לשלוח למערכת ולכתבים תגובות וידיעות במייל: contact@twoday.co.il. טלפון ראשי וה"קו החם" להודעות בזמן אמת ולכתבים: 1-800-796-6424+ (עברית ואנגלית).

כדאי גם לבדוק

מושב כסא בכנסת - קובי גדעון לעמ

עיתונאים מנצלים את הפופולאריות כדי לקבל מושב ומשכורת בכנסת

לרוץ ולא להיכנס ולהתרווח במושב הנוח בכנסת, זו אינה מטרתם של העיתונאים-פוליטיקאים לעת מצוא.