בס"ד י״ח באדר ב׳ תשע״ט , יום ראשון , מרץ 24 2019זמן האתר- עירה"ק ירושלים
Home / בראש / הספינה טובעת והחכ״ים רצים לתפוס כיסא בכול מחיר
מליאת הכנסת (לע"מ)

הספינה טובעת והחכ״ים רצים לתפוס כיסא בכול מחיר

מליאת הכנסת ארכיון (קרדיט תמונה: לע"מ)

מה שמתחולל בימים אלו היה יכול לשמש כחומר מעולה לסדרת פרודיה אילו לא היה מדובר בטרגדיה של ממש.

שוו בנפשכם את מחול השדים הזה: כחלון מפטר את גלנט שעובר לליכוד, סגנו של גלנט עובר למפלגתה של בתו של דוד לוי, ציפי מקבלת "סטירה" מגבאי, זה פורש, זה הודיע כי לא ירוץ... סחרחורת ממש.

המפץ במחנה הציוני הגיע לאחר המפץ הגדול בציונות הדתית, וזה לא פסח כאמור על מפלגתו של כחלון. אם ניקח את התמונות ונוסיף להן מוסיקה, הרי לכם סרטון מחול פוליטי שלא יביש את הבלט של מוסקווה.

צפי לבני (מרק ניימן לע"מ)

ציפי לבני חטפה "סטירה" מצלצלת: "הופתעתי" (קרדיט תמונה: מרק ניימן לע"מ)

עוגה עוגה עוגה

אך הטרגדיה כאן וכשמה אינה מצחיקה כלל, היא העובדה כי הלהיטות אחר הכיסא עוברת וחוצה גבולות. כל אחד נס על נפשו לבית מבטחים לכאורה, שם חושב הח"כ כי יש לו סיכוי להמשיך ולכהן, או יותר נכון לקבל משכורות עתק והטבות כפי שיש רק ואך ורק בכנסת.

אז כפי שכבר נאמר כאן, חישבו היטב טרם הוציאכם מממונכם בכדי לכלכל קריירתו של מועמד פוליטי זה או אחר. וכן, אם אתם מתכוונים לכתת רגליכם ולבזבז את זמנכם, לפחות הודו כי לריק זה, שהרי עבורם הינכם רק מחזיקי קמפיין.

כל שהם רוצים זה את הכיסא, המשכורת והשררה. בינתיים למי שעוקב, אמש הופיעה רשימת חוקים כשחלקם די מוזרים, ושנגזרו על אזרחי תושבי מדינת ישראל. נכון, בלהעמיס חוקים, מיסים, הגבלות וצרות, הם וודאי אלופים!

אודות שלום בן

שלום בן, כתב טודיי. מעבר לכתבות אקטואליה כותב בן גם מאמרי דעה. ניתן לשלוח למערכת ולכתבים תגובות וידיעות במייל: contact@twoday.co.il. טלפון ראשי וה"קו החם" להודעות בזמן אמת ולכתבים: 1-800-796-6424+ (עברית ואנגלית).

כדאי גם לבדוק

נשיא ארצות הברית דונלד טראמפ בפסגת נאט"ו 2018 (קרדיט תמונה: Twitter-Dan Scavino)

עולם שלם המתין- לאחר 48 שעות של דממה צייץ עתה הנשיא טראמפ

סוף סוף צייץ הנשיא בחשבון הטוויטר שלו.