הנוכחות במשרד מגיעה סוף סוף ל-50%

שלוש שנים לאחר תחילת המגיפה, תפוסת המשרדים ברחבי המדינה הגיעה סוף סוף ל-50 אחוזים.

בשבוע שעבר, הנוכחות הממוצעת במשרד הייתה 50.4 אחוזים, דיווח הוול סטריט ג’ורנל. הנתון מגיע מקסטל סיסטמס, שציינה שזו הפעם הראשונה שהתפוסה עולה על 50 אחוז מאז מרץ 2020.

הערים בטקסס, אוסטין ויוסטון, ממשיכות להוביל את המטען, או יותר נכון את הטפטוף, בחזרה למשרדים, כששתיהן שיעורי התפוסה הספורטיבית מעל 60% בשבוע שעבר. אבל 10 הערים שאחריהן עוקבות אחר מערכות הסרת הכרטיסים של Kastle רשמו כל אחת שיעורי תפוסה של מעל 40 אחוז; בסן חוזה היה הנמוך ביותר, 41.1 אחוזים.

באופן לא מפתיע, אנשים לא נכנסים הרבה למשרד ביום שישי, אולי מחפשים להימנע מסביבות עבודה ריקות ולקבל ראש בראש בסוף השבוע שלהם. בניו יורק שיעור התפוסה ביום שישי היה 26.5 אחוזים, לעומת 59.8 אחוזים ביום שלישי.

קרא עוד
תפוסת המשרדים נעצרת לאחר דחיפת יום העבודה
לא המלך של Kastle: RE bigwigs מאתגרים את מדד תפוסת המשרדים הפופולרי
נדל”ן לדוד סם: עזור לנו להחזיר עובדי משרד
סימן המים הגבוה לתפוסת משרדים מגיע במהלך דחיפה נוספת להחזרת עובדים. חברות ומשכירים רוצים להשאיר את העובדים אחראים ולאמת את הוצאות הליסינג שהם משלמים. פוליטיקאים ומנהיגים עסקיים, בינתיים, רוצים לראות יותר הוצאות צרכנים במחוזות העסקים התלויים בעובדי משרד.

אתמול, בית הנבחרים העביר הצעת חוק שתאלץ סוכנויות פדרליות לבטל את מדיניות העבודה מרחוק. הצעת החוק התקבלה בקווים מפלגתיים אך לא צפויה לעבור בסנאט הנשלט על ידי הדמוקרטים. מנדטים כאלה הובילו למחסור בכוח אדם בעיר ניו יורק ובכמה עסקים פרטיים.

היו פעולות מרובות כדי להחזיר את עובדי המשרד באופן אישי, כולן נתקעו מכיוון שהעובדים נשארים בנוח עם עבודה מרחוק או היברידית. יום העבודה הופך לנקודת הבזק שנתית, בעלי בתים מרגשים עם תקווה לתחייה מחדש, רק כדי שהוא יגווע עד אוקטובר.

Kastle Systems קובעת את תפוסת המשרדים על ידי החלקת כרטיסים בבניינים מסחריים. כמה מקורבים בתחום הנדל”ן קראו תיגר על הברומטר, וציינו שהוא עונה רק על ההחלפות של אלה שמשלמים עבור שירותי האבטחה שלו. זה משמיט את בעלי המשרדים הגדולים כולל SL גרין ו-Vornado Realty Trust.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *