יום שישי השחור מגיע לסופרמרקטים, ההצעות הטובות ביותר מ-Lidl, Alcampo, Carrefour

עם הקטע האחרון לפני תחילת מה שעבור מפעלים רבים יהיה השבוע של הבלאק פריידי, במקום היום שכזה שנחגג ביום שישי, 26 בנובמבר, רוב רשתות הסופרמרקטים לא רצו לאבד קובה בהקשר זה. דייט שנותן אפשרות להגניב הצעות טובות, על מנת לעודד צריכה, ולמשוך לקוחות נוספים בהנחות מעניינות הן במוצרים טכנולוגיים והן בבזאר או באוכל.

מזמן Mercadona, Lidl, Carrefour ובכך כל סופרמרקט, היא הפסיקה להיות רשת מזון פשוטה והפכה לחלל שמתחרה ראש בראש עם חברות גדולות אחרות שמוכרות מוצרים מתוחכמים יותר. מסיבה זו, ימי המבצע המיוחד אינם עוברים מעיניהם על מנת להדגיש את ההנחות המעוררות כל כך הרבה עניין בקרב המשתמשים.

כך, לקראת הבלאק פריידי הזה יחזרו הנחות לרשתות המרכזיות עם קטלוג רחב במדורים הבולטים. מעבר לתחום המזון, המטרה של המפעלים הללו היא להילחם פנים אל פנים מול החברות הרב-לאומיות הגדולות, כך שהטלוויזיה, הריהוט או המכשיר הנחוץ כל כך בבית יעזוב את תיק העסקים שלהם תמורת מחיר עסיסי יותר מזה של אחר. חברה מתמחה.

בלאק פריידי בלידל
אחד הסופרמרקטים הפופולריים ביותר עם תאריך זה, ברשת הגרמנית כבר מקובל לחגוג את השבוע השחור בשנים האחרונות. מסיבה זו מצטברות הצעות מעניינות כמו חדר אמבטיה או קישוט לחג המולד, למרות שהמנה העיקרית טרם הוכרזה ונצטרך לחכות לשעות הקרובות כדי לקבל את המשחק הטוב ביותר מ-Lidl. כרגע, בין הבולטים, מכונת קפה אוטומטית ב-299.99 יורו (מוזל מ-519.90 יורו).

יום שישי השחור במרקדונה
אם לידל הוא אחד המעודדים ביותר מ-Black Friday, ב-Mercadona קורה ההשפעה ההפוכה. עוד שנה שרשת חואן רויג לא משתתפת במבצעים הללו, למרות שהיא תשמור על כמה מההצעות העסיסיות שלה כרגיל.

בלאק פריידי באלדי
בסגנון Lidl, Black Week עדיין לא הוכרז בחברה הגרמנית הגדולה האחרת, אך אושר שיהיו הצעות. כמובן, הם יתרכזו מאוד בקטלוג הבזאר והציורים הרגילים שלהם, בעיקר.

יום שישי השחור בקארפור
בהיעדר קטלוג ההנחות הטובות ל-26 עצמו, הרשת הצרפתית מעודדת בימים אלו מכירות עם Pre Black Friday. בין המבצעים הגדולים, טלוויזיית סמסונג עם הטכנולוגיה העדכנית ביותר עם הנחה של 33% לשהות ב-799 יורו בלבד.

יום שישי השחור באלקמפו
עוד מהמשרדים המחויבים ביותר לבלאק פריידיי, נצטרך לחכות לשעות הקודמות כדי לגלות את ההצעות הטובות ביותר. כמובן שבינתיים הרשת הספרדית-צרפתית כבר מבשרת הנחות על טלוויזיות, מכשירי חשמל, סמארטפונים, מחשבים, טקסטיל ועיצוב הבית, מכוניות, מזוודות, צעצועים, ספורט, מוצרי בית ומשחקי וידאו.

יום שישי השחור בדיא
כבר בשנת 2020, המרכולים במדריד העניקו עד 10 יורו ברכישה מקוונת, במבצע שצפוי לחזור על עצמו ב-26 בנובמבר. בנוסף, בקטלוג השבועי הרגיל שלה, יקודמו הנחות שונות על אוכל כרגיל.

יום שישי השחור בסופרמרקטים של El Corte Inglés
בעקבות המכירות של El Corte Inglés עצמה, גם למפעלי Supermercados El Corte Inglés, Hipercor ו-Supercor יהיו מכירות מעניינות לקראת ה-26 בנובמבר. בינתיים, קמפיינים של שוברי מתנה בולטים כדי לעודד מכירות עתידיות.

בלאק פריידי במאקרו
הרשת הסיטונאית כבר הכריזה על מבצעים ראשונים לבלאק פריידי, הנמשך בין ה-18 בנובמבר ל-1 בדצמבר, עם הנחות מעניינות לענף האירוח על מוצרי חשמל, כלי מטבח, טלוויזיות ומשקאות, יינות ומשקאות חריפים.

יום שישי השחור בסופרמרקטים של Mas
כמו כן עם מדור שכבר נוצר בו במהלך הימים הללו היא תוסיף עוד הנחות, הרשת האנדלוסית תקדם, מעל הכל, את המוצר המקומי כמו גם משלוחים חינם ללקוחותיה של Club MAS.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *