שירות משלוחי קמרון הביתה בתוך מגיפת קוביד

הודות לבי, שירות משלוחים, חברת יין זו שהוקמה בקמרון הצליחה לשמור על קהל לקוחותיה של דואלה בחצי השנה האחרונה באמצעות משלוחים עד הבית. מציל חיים של המנהל פרנסיס וומבה.

“היו לי קשיים מאז הקמת האתר, מי יעשה את המסירה? אתה יודע, הלוגיסטיקה מאוד מסובכת. סיפרו לי על בי. נאמר לי על המחירון שלהם. מצאתי שזה מאוד שימושי ומאוד יתרון עבור לי לספק את המוצרים שלי בעלות נמוכה עם עלויות משלוח נמוכות מאוד ללקוח הסופי “, אומר וומבה.

מתקרב לתנועה, נהג מסירת דבורה מגיע ליעדו, דקות לאחר שעזב את חנות היין של פרנסיס וומבה.

נהגי מוניות Bee Moto הפכו שימושיים ביותר עבור לקוחות, שלעתים לא יכולים לחסוך את הזמן לצאת לקניות.

“הזמנתי יין מכיוון שהייתי עסוק מאוד במשרד לא יכולתי לצאת לקניות והוא נמסר תוך 15 דקות. אני מרוצה מאוד מהשירות”, אומרת הלקוחה פטריס מללו.

מוניות Bee Moto שהוקמו כ- COVID-19 החלו לטאטא ברחבי העולם בשנת 2019. לאחר שלב הקמה קשה, ובמהלך המגיפה, פעילות החברה פורחת. הלקוחות לא התקשרו לבקש הובלת נוסעים, אלא לבקש משלוחי חבילה.

לפני המגיפה הבעלים פטריק טימני למד בגרמניה והפך למהנדס מחשבים ותושב שם. טימני הקים את חלק מונית האופנוע של החברה והתקין מנהל מקומי באחת מנסיעותיו הביתה

עם התפשטות המגפה לקמרון, טימני הבין שהוא צריך לפתח את חלק המסירה של החברה שלו – המכונה כיום דבורה משלוח.

הזמנת השירות נעשית באמצעות אפליקציה לנייד או באמצעות מוקד טלפוני. שירות GPS מאפשר לחברה לעקוב אחר ביצועיהם של מנהלי המסירה.

פחות משנה לאחר שהקים דבורה משלוח, השירות הפך למוצלח כל כך, עד שתימאני החליט לעזוב את גרמניה ולחזור לקמרון כדי להנחות את התקדמות החברה שלו.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *