טכנולוגיה המיוצרת ברואנדה המשרתת את הקהילה

שני מייסדי מעבדת קוואנדה הקימו את חברתם ב- Rwf 5000 בלבד במטרה ליצור חשמל אלחוטי לכל הטכנולוגיה והמכשירים האלקטרוניים. יוזמה זו הגיעה לאחר שהבחינו כיצד רואנדים מתמודדים עם בעיות במעגלים קצרים ובמכות חשמל בעת טעינת אלקטרוניקה.

ישראל נישימווה אומר כי מטרתו העיקרית כמייסדת מעבדות קוואנדה היא להגביל את היבוא של טכנולוגיה זרה ולקדם במקום זאת תוצרת טכנולוגיית רואנדה.

“מעבדות קוואנדה הוקמה בשנת 2018 במטרה ולמטרה לפתור סוגיות חברתיות באמצעות טכנולוגיה. אמיתית המיוצרת בטכנולוגיית רואנדה. במקום להביא טכנולוגיה מחוץ למדינה, מה שאנחנו מחפשים הוא לעשות משלנו, אין צורך ללכת מחוץ למדינה לטכנולוגיה.

אנו מספקים מכשירי חשמל ביתיים למכשירים אלקטרוניים באופן אלחוטי. איך אנחנו עושים את זה, אנחנו פשוט מכינים שולחן ואנחנו מטמיעים את הטכנולוגיה הזו על השולחן או כל נכס ביתי אחר. אנו מייצרים מכשיר עבור משדר ומקלט, המשדר מעביר את החשמל האלחוטי והמקלט מקבל את החשמל באופן אלחוטי. \ _ “_ אמר ג’יימס NDEKEZI, מייסד שותף של KWAANDA LABS.

העברת הכוח האלחוטית משתמשת בשדה אלקטרומגנטי להעברת אנרגיה בין שני עצמים באמצעות אינדוקציה אלקטרומגנטית.

“לא פשוט לשבת ולא לעשות כלום, לעשות את הצעד הראשון ולהסתכל על הבעיות בחברה, אלא גם לנסות לחבר את זה עם התשוקה, הכישרון והחלומות שלך, כי אני מקווה שלכולם יש חלום ולחלום יש בעיה לפתור. ” הוסיף ג’יימס.

מייסדי מעבדות קוואנדה אומרים כי מטעי העברת החשמל האלחוטית מספקים חשמל בצורה קלה יותר, מהירה יותר ובמחיר סביר. ג’יימס נדקזי, מייסד שותף של מעבדות קוואנדה, מעודד צעירים אחרים לרשום את עצמם לטכנולוגיה ולפתור סוגיות חברתיות.

מעבדות קוואנדה התרחבה וכעת יש לה כמה סניפים בפרברים שונים של קיגאלי. מטענים אלחוטיים נמכרים בפחות מ -7 דולר. משדרים עולים 5 דולר. עבור מקלט זה פחות משני דולר. מדי חודש החברה רושמת כשישים לקוחות.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *